Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 marca 2014, 00:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb jakie ktoś ma. Ja miałam akurat takie i dla mnie koniecznością było skorzystać z usług firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2014, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie, zgadzam sie z Toba w 100% . ja akurat kupowalem z oferty bydgoskich mebli bo majac inne meble od nich to znalem juz jakos i spodobal mi sie klimat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2014, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś kupował w sklepie 10office? Czytałem sporo dobrych opinii i widziałem meble na stronie, więc chodzi mi bardziej o ewentualne możliwości negocjacji przy większym zamówieniu :) Ktoś ma jakieś doświadczenia? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2014, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybym miała urządzać biuro, to na pewno postawiłabym na meble utrzymane w czarnym kolorze. Dzięki temu biuro byłoby zaaranżowane w eleganckim stylu, na ścianach powiesiłabym jakieś obrazy. Krzesła natomiast powinny być wygodne i praktyczne, koniecznie z wysokim oparciem i na kółkach.


_______________
niepubliczne przedszkole

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,czarne meble biurowe wydają się być bardzo sensownym rozwiązaniem,ewentualnie dębowe z jasną podłogą. Do tego nie zapominajmy oo klimatycznym oświetleniu,lampa podłogowa będzie wg mnie idealnie tutaj pasować.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2014, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik buchu napisał: dokladnie, zgadzam sie z Toba w 100% . ja akurat kupowalem z
oferty bydgoskich mebli bo majac inne meble od nich to
znalem juz jakos i spodobal mi sie klimat

któą dokładnie aranżację biurową bydgoskich mebli wybrałeś buchu?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam monte carlo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2014, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bardzo fajne meble do biura, do sal konferencyjnych znalazłem w http://www.meblant.pl/index.xml wyglądają ładnie, krzesła i fotele okazały się wygodne, więc nie mam powodów do narzekań

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2014, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem w meblach biurowych najbardziej liczy się rozmiar oraz kształt samego biurka-ono często stanowi główną ozdobę,cała reszta jak meblościanka czy regał to tylko dodatki,zresztą teraz w sklepach internetowych można spotkać ciekawe kolekcje.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2014, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że najważniejsze są fotele i biurka. Bo jeśli fotel będzie niewygodny a biurko za wysokie lub za niskie to będzie niewygodnie i zamiast pracować wszyscy myślą o bolącym kręgosłupie. Wysokość biurka można dobrać, ale kwestia fotela to troche bardziej rozbudowana sprawa. najlepiej zaufać fachowcom i kupic produkt oznaczony jako wyrób medyczny. takie fotele ergonomiczne są gwarancją, że nie będzie dokuczał nam ból kręgosłupa. Dla zainteresowanych zostawiam link: http://mildis.pl/pl/fotele-ergonomiczne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >