Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

31 grudnia 2014, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że może Cię zainteresować oferta firmy JARD, zobacz sobie na ich stronę, co dokładnie mają http://www.jardwaw.pl/ - moim zdaniem ceny są przystępne, a kilka systemów naprawdę robi super wrażenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2015, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii mebli i nie tylko bo także wszelkich dodatków w niższej cenie,to warto zajrzeć na naszą stronę Decolab24.pl jesteśmy otwarci na wszystkie pytania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam powiem, ze urządziłem biuro standardowo, a na wieksze imprezy firmowe czy konferencje wynajmuje meble stad www.meblostrefa.com duzo lepiej się to wszystko wtedy prezentuje

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja postawiłem na prostotę, funkcjonalność i praktyczność, dlatego u mnie znalazły się metalowe meble, ale to wszystko zależy od tego czym się firma specjalizuje rzecz jasna. Ze swojej strony mogę polecić tego producenta, solidnie wykonane, żadnych problemów z realizacją, ogólnie duży plus

Ten post był edytowany przez Adrian Polański dnia: 23 stycznia 2015, 14:59
Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie dobrych,ładnych i solidnie wykonanych mebli do swojego biura to warto zajrzeć na stronę www.Allemeble24.pl mamy szeroki wybór a miła obsługa zawsze służy swoją radą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam producenta naturdrew.com.pl ma świetne meble w konkurencyjnych cenach. Nie dawno meblowaliśmy nasze biuro. Ich meble mają swój klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w kwestii mebli biurowych korzystam zawsze z oferty http://www.jardwaw.pl/, a zdarza mi się to często, bo zakładamy średnio 3 nowe oddziały rocznie. Ta firma ma jak dla mnie najlepszą ofertę, zarówno pod względem jakości / estetyki mebli, jak i cenowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak urządzałam na początku swoje biuro to tutaj www.lobbysklep.pl naprawde nowoczesne wzory, ale z nutka elegancji, idealnie

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór eleganckich i dobrych jakościowo mebli biurowych znajdziecie również na www.Quadre.pl zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2015, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: hkddjska napisał: Ja jak urządzałam na początku swoje biuro to tutaj www.lobbysklep.pl naprawde nowoczesne
wzory, ale z nutka elegancji, idealnie


Możesz wrzucić zdjęcia jak urządziłeś?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >