Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

21 lutego 2018, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

w samym centrum to nie bardzo, przypomina mi to czasy studenckie i bardzo to było wygodne, ale teraz przy trójce dzieci i różnych szkołach nie jest to najlepsza opcja dlatego szukam czegoś z dobrymi dojazdami ale jednak nie tak ściśle w centrum. Wola wydaje mi się akurat, tylko jeszcze nie wiem czy jest tam jakiś deweloper, który będzie coś stawiał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2018, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

do centrum się nie pchaj, nie ma sensu. jeśli odpowiada ci coś wysokiego w stylu loftów to inwestplan teraz ma na Woli lofty norwida. całkiem całkiem pomysł, sam jestem ciekawy jak im to wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście wolę mieszkanie w mieście. Niedawno zresztą kupiłam wymarzone mieszkanie w inwestycji "Nowe Bemowo" dewelopera www.apm-development.com.p. Nic tylko czekać na odbiór :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

dom moim zdaniem to dom, jest większy, praktyczniejszy, jest ogródek, generalnie kawałek przestrzeni dla siebie. Mogę polecić inwestycje tego dewelopera http://pbekodom.pl/ bardzo ładnie buduje, tak profesjonalnie i po prostu niemasowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogladalismy mieszkania z roznych lokalizacjach i skupilismy sie na Wawrze, obejrzelismy 3 mieszkania budynkach na nowym osiedlu Miasteczko Wawer - rozne rozklady, metraże oscylowały w okolicy 60m i wybralismy ostatecznie jedno z widokiem na las od tylnej strony budynku, mieszkanie z duzym tarasem i swietnym widokiem, nie ma samochodow pod oknami, cicho spokojnie i blisko natury

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym stawiała na mieszkanie pod miastem :) Dojazdy teraz wszędzie są dobre, a moja znajoma kupiła sobie mieszkanie w Piasecznie i jest bardzo zadowolona. Inwestycja nazywała się Dom Marzeń i jest zlokalizowana w bardzo przyjaznej okolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2018, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod miastem? masakra, dojazdy by mnie wykończyły, w grę jeśli chodzi o kupno mieszkania wchodzi tylko Wola ewentualnie jeszcze ścisłe centrum. a Piaseczno jest tak zakorkowane, że makabra.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2018, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przekonaniu to lepiej w Warszawie coś znaleźć. Bez sensu dojeżdżać codziennie tyle czasu.
Ostatnio też miałem podobne dylematy, ale znalazłem stronę: www.artdecowola.pl/ i się przekonałem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Praga płd ma fajny dojazd, ciekawe miejsca na spacery, jest trochę cicho, bardzo się przywiązałam do tego miejsca, nie zamierzam się wyprowadzić, i gdyby coś budowali w rozsądnych cenach to nawet może bym to rozważyła

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, często w cenie mieszkania można kupić segment. Warto to przemyśleć, nawet jak trzeba może trochę dalej dojechać. Jednak dom to dom, a kilkaset złotych w razie kredytu też ma znaczenie. Dobrym przykładem jest inwestycja Osiedle Stoczniowców 3 dewelopera Aras. To osiedle domów bezczynszowych. Fajnie przygotowanych, przemyślanych, prostych w aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >