Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

22 grudnia 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik fikson napisał: Ja zakupiłęm właśnie segment bezczynszowy w Wawrze.
Osiedle Stoczniowców 2 dewelopera Aras. Przekonały mnie:
metraż, cena, infrastruktura, otoczenie. Jestem przerażony
ceną niektórych mieszkań. Chodzi mi o to, że
niejednokrotnie mieszkanie jest droższe od domu, takie to
rozwiązanie nie każdemu pasuje. Ogólnie warto właśnie
poszukać, bo można utrzelić coś ciekawszego.


Gratki :) Fajne osiedle Stoczniowców 2. Chciałbym właśnie żonę namówić na to, aby sprzedać mieszkanie w bloku, sprzedać działkę, którą mamy i właśnie zakupić segment. Planujemy jeszcze jedno dziecko, więc coś o większym mterażu jest jak najbardziej pożądane przeze mnie teraz. Pasuje mi też lokalizacja, bo teraz mamy mieszkanie w Jóżefowie, więc do Warszawy mielibyśmy nawet zdecydowanie bliżej.

Ten post był edytowany przez boxon dnia: 22 grudnia 2017, 11:31
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2017, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem uparcie zadania że mieszkanie pod warszawą to świetna inwestycja! Zobacz sobie inwestycję Dom Marzeń w Piasecznie! :) Ceny są przystępne i dużo metraży do wyboru!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno kupowałem mieszkanie od dewelopera i powiem Ci szczerze, że takie nowe mieszkania poznań wcale nie są drogie. Sprawdź sobie ofertę dewelopera Ronson, a przekonasz się sam. Poza tym uważam, że takie nowe mieszkanie to bardzo dobra inwestycja pieniędzy! Oferta deweloper warszawa należy do jednych z lepszych jeśli chodzi o deweloper-kę w Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My właśnie przymierzamy się do kupna mieszkania, bierzemy pod uwagę inwestycje dewelopera APM Development na Mokotowie, jest ich kilka, można zobaczyć na http://www.apm-development.com.pl. Dlaczego Mokotów? Mieszkamy tu 6 lat i dobrze się tu żyje :) A dewelopera polecali nam znajomi, ma świetne opinie i wiele lat doświadczenia na rynku nieruchomości, co jest nie bez znaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest oczywiście kwestia mocno indywidualna, aczkolwiek ostatnie trendy mówią, że ludzie częściej wyjeżdżają pod miasto :) W sumie nic w tym dziwnego, skoro ceny mieszkań mogą się zaczynać od nawet 4600zł jak to jest w Walendowie! (potwierdzenie tutaj - http://www.walendowpark.pl/)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście że to kwestia indywidualna i jeśli o mnie chodzi to mieszkanie w mieście jest zdecydowanie lepszą opcją. mam wszędzie bliżej, a że zgiełku nie lubię to kupiłem mieszkanie w Wilanowie. tutaj jest bardzo spokojnie, tyle tych parków jest że jest też gdzie sobie odpocząć. korzystałem z pomocy pośrednika p. Jaworskiego z biura na ul. Klimczaka i co by nie powiedzieć, profesjonalista bez dwóch zdań. kontakt bezproblemowy, sympatycznie, konkretne działania i pomoc we wszystkim- wsparciu przy uzyskaniu kredytu później w przeprowadzce. jestem naprawdę zadowolony, zostawię Wam do niego telefon jakbyście chcieli skorzystać z pomocy porządnego agenta 603 195 624

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem właśnie domy pod miastem np. w Górze Kalawarii są bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest taniej, komfort mieszkania bardzo duży, nie ma na co narzekać, a zwłaszcza na to, że jest potrzeba zaciągnięcia nie tak dużego kredytu. Polecam zajrzeć sobie na http://pbekodom.pl/ mają bardzo fajną ofertę. Mój znajomy kupił i jest bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w zakresie ubezpieczenia mieszkania? Jesteście w stanie coś sprawdzonego doradzić? Zastanawiam się, czy coś stąd jest ok strzezdom.pl... Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2018, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez problemu można kupić w mieście (Warszawa) tylko nie w jakieś mega zatłoczonej dzielnicy, tylko w takiej, która ma sporo zieleni, mniejsze obciążenie ruchem i dobrą komunikację. Włochy są właśnie taką dzielnicą. Mogę polecić osiedle dewelopera Belvedere Dźwigowa Park. Teraz właśnie kupiłęm tam mieszkanie, z przeznaczeniem początkowo na wynajem, a potem dla syna, który na razie nie jest pełnoletni.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2018, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem spoko są mieszkania na obrzeżach miasta, np na Bemowie :)
Sporo zieleni, spokój a komunikacja z miastem naprawdę szybka i wygodna :D

Ta inwestycja wydaje się ciekawa: http://dor.pl/investments/bemowo-park-lokaliz acja

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >