Modne gniazdka?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

18 października 2016, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy bym nie przypuszczał, że gniazdka mogą być modne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2016, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście ,ze moga być modne . można sobie chociażby ramki gniazdek podpasowac pod np lodówkę , meble , lampe . jest np kolekcja z ospela o ile pamiętam z kolekcji impresja w kolorze antracytu , gdzie np moja siostra podpasowała sobie pod czarną lampę i krzesła które są również czarne .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślałam, że masz na myśli modne gniazdko, czyli sypialnię http://www.mirjan24.pl/19-sypialnia hehe :D Polecam osprzęt z firmy KOS - piękne ramki, tańsza wersja jest z Simona 54 :) Jeżeli chcesz zastosować szkło, metal, ozdobne wzory pod włącznikami - to są topowe firmy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie ciekawie to wygląda, ale żeby od razu całą dyskusję na ten temat wszczynać, to chyba już przesada ;) Chociaż stawiam, że za jakiś czas takie gniazdka to już będzie norma.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja akurat na gniazdka nie zwracałem uwagi wzięliśmy klasyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2016, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie tez najwazniejsze by gniazdka były klasyczne i po prostu dobre jakościowo , a co za tym idzie , bezpieczne w użytkowaniu . Dla mnie sprawdzony jest ospel . Mam z niego nie tylko osprzęt podtynkowy , ale również takie rzeczy jak czujnik tlenku węgla

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2017, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam ,ze ospelowskie gniazdka sa zawsze na topie ;) co chwilę wypuszczają nowe kolekcje praktycznie ;) . Zawsze mozna super podpasowac chociazby pod kolor lamp , pieca kuchennego , mebli itd ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie się zastanwiam nad kupnem ospela i z tego co czytam opinie to będzie to bardzo dobry pomysł . widziałam tez u nich taka możliwość jak np. sterowanie ogrzewaniem ;) system presto bodajże się nazywa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie kolor czy wygląd gniazdek nie ma znaczenia. Jakoś nigdy nie przywiązywałem do tego większej uwagi. Sam w domu mam same białe gniazdka i nie uważam żeby jakoś specjalnie psuły czy wyróżniały się w pokojach.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2017, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio nadzorowałem komuś remont i ze zdziwieniem dowiedziałem się, że źle dobrany oprawy włączników mogą "skutecznie zepsuć wygląd pomieszczenia". Nigdy nie zwracałem specjalnie uwagi na ten element wyposażenia

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >