Myjnia parowa do firmy budowlanej

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 października 2016, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym spalaniem w fatadorze nie jest tak kolorowo jak kolega wyżej napisał, mam fatadroa PRO i spala ok. 2,5L a nie tak jak podaje dystrybutor. więc obecnie bym postawił raczej na optime, która jest tańsza i lżejsza do tego co w przypadku myjni mobilnej jest szczególnie wazne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2016, 21:14

Teraz dobrym rozwiązaniem jest właśnie Pro-S, mniejsza myjnia fortadora, a wydajność taka sama jak przy takich większych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 18:42

Użytkownik Gość: Heżmo napisał: Teraz dobrym rozwiązaniem jest właśnie Pro-S, mniejsza
myjnia fortadora, a wydajność taka sama jak przy takich
większych.

No, właśnie ta myjnia mniejsza jest. Jak dla mnie to spory plus, bo przecież często takie urządzenie jest transportowane, widomo jak jest mniejsze to jest łatwiej. No i zachowana moc 16bar bardzo mi pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 21:28

Proponuję skontaktować się z nimi: http://czyszczenie.xlx.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 16:35

Ja także mam myjnie Optima kupioną od Green steam i jestem bardzo zadowolony. Myjnia ta faktycznie ma niskie spalanie, poza tym nie psuje się, jest bardzo wydajna, ogólnie nic złego się z nią nie dzieje. Ogromnym plusem jest także to, ze można ją podłączyć do źródła bieżącej wody. Do myjni można także kupić wiele ciekawych akcesoriów, które pozwalają urozmaicić ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2016, 19:12

A jak z tymi parametrami które podaje fortador na stronie?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2016, 20:29

Tutaj http://opel24.com/tajemnice-sukcesu-myjni-sam ochodowej/ jest ciekawy artykuł, w którym znajdują się porady dotyczący prowadzenia myjni. Warto nie tylko mieć bowiem urządzenia dla siebie, ale również można świadczyć usługi dla innych.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 09:21

Użytkownik Gość: Bonsei20 napisał: A jak z tymi parametrami które podaje fortador na stronie?

Znaczy z punktu widzenia normalnego użytkownika który prowadzi np. autodetailing to tak wszystkiego nie zmierzysz wszystkiego, ale z mojego doświadczenia wynika, że są prawidłowe, co jest po prostu uczciwe.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2016, 16:38

No okej – a czy taka myjnia np. może być stosowania w pomieszczeniach hotelowych? Oglądam w tejchwili stronę Fortadora, ale pewno to samo pytanie dotyczy też innych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2016, 16:46

Użytkownik Gość: Bonsei20 napisał: No okej – a czy taka myjnia np. może być stosowania w
pomieszczeniach hotelowych? Oglądam w tejchwili stronę
Fortadora, ale pewno to samo pytanie dotyczy też innych
producentów.

Jak do pomieszczeń hotelowych to moim zdaniem pro s lub ewentualnie volt. Właśnie ze względu na łatwość użytkowania takie myjnie parowe są wykorzystywane w różnego rodaju wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Budowa maszyn Liczba postów: 248 Grupa: Firmy budow... A posiadają także manipulatory do przenoszenia szyb? Szukam właśnie sprawdzonego producenta z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jak dotąd zaciekawiła mnie...
  • Wylewki, posadzki betonowe mixokretem. Liczba postów: 62 Grupa: Firmy budow... A jaka wylewka do kuchni? Ja mam w całym domu zrobione ogrzewanie podłogowe. A że jest przy tym ważne, jakiej wylewki się stosuje to zamawiałem specjalnie posad...
  • Dobre Narzędzia Liczba postów: 147 Grupa: Firmy budow... Z jakich miejsc w internecie skorzystać, gdy trzeba kupić narzędzia stolarskie? W internecie trafiłem na stronę https://dluta.pl/dluta-stolarskie lecz jeszcze....
  • tworzywa Liczba postów: 53 Grupa: Firmy budow... Ja korzystam z usług firmy www.toplast.com.pl . Oferują wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych w atrakcyjnych cenach. Zajmują się także obróbką elektr...
  • niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani Liczba postów: 962 Grupa: Firmy budow... Kolejny spam...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17791 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >