Nierzetelni kredytobiorcy nadal w rejestrach

« Powrót do artykułu: Nierzetelni kredytobiorcy nadal w rejestrach | « Powrót do grupy: Aktualności

27 sierpnia 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie aby ktoś nie spłacał terminowo kredytu.
Jest to świadomie podjęty wybór.
Można spróbować sprzedać włąsną nerkę jako dawca organu, by wesprzeć proces spłaty.Chociażby po to, by własne potomstwo nie musiało spłacać resztę życia waszych długów tak długo.
Nieżetelni kredytobiorcy są przestępcami wedle litery prawa i jest to słuszne. Bez względu na czynniki losowe, których należy mieć świadomość. Kredyt bierze się zawze taki aby spłacić.
Konsolidacja jest zawsze gorszym wyjściem, bo spłaca się większą kwotę w dłuższym rozłożeniu na mniejsze raty.
Ale nie jest to rozwiązanie dla banku przychylne.
Przez nieżetelnych kredytobiorców, banki nie mają na wypłaty pracowników takie jakie powinny być, bo jest to odpowiedzialna praca. Druga sprawa, to taka, że rzutuje to na rating w skali międzynarodowej. Później ludzie z zagranicy nie chcą inwestować na tym terenie ze względu na charakter osób.
Rating kraju spada, to rzutuje na procedury wizowe i uprawnienia obywartelskie w skali międzynarodowej.
Przykładem są chociażby kwestie związane z brakiem zniesienia wiz do USA od tylu lat. Wszystkiemu winni są nieżetelni ktredyciaże, którzy po procesie odsiatki w więzieniu i procedurze windykacji nie urządzają banku. yślicie, że kto zehcce kupić te wasze rudery (domy, mieszkania)?
Często nie ma na to nabywców i bank jest stratny.
Najgorsi są ci, co prubóją uciekać za granicę bez kontroli paszportowej i szukają nowej tożsamości.
Tych, to dopiero będa ścigać już niebawem.
Przekraczając granicę jesteście zobowiązani poddać się kontroli paszportowej, by było wiadomo gdzie was szukać.
Bardzo dobrze, że praca "na czarno" zachodnim rynkom się nie opłaca. Szybciej wykryje was system, że jesteście nielegalnie (poza kontrolą graniczną). Zajmie się tym aparat ścigania danego kraju w kooperacji z natywnym danego terenu.
Procedura windykacji jest uzasadniona a sprawca jest złodziejem i musi być "ścignięty z Urzędu". Rabunek pieniędzy bankowych jest najokrutniejszą formą, bo instytucja ufa udzielając kredytu, że zostanie to uregulowane wedle umowy.
Projekt INDECT we współpracy z CIA ma na celu również wykrycie
osób nielegalnie przebywających na danym terenie.
Po procesie identyfikacji i zaksięgowaniu jest filtrowana przez system w kooperacji z EUROPOL oraz INTERPOL.
Szybka identyfikacja oraz procedura wszczęcia postępowania egzekucyjnego wtedy zostaje uznana za rozpoczętą.
Nieżetelni kredytobiorcy rzutują na obraz społeczeństwa danego terytorium i później ich czyny zagrażają życiu ludzi rzetelnych i uczciwych.
INDECT, to bardzo dobry projekt mający na celu zwalczanie przestpępczości zorganizowanej oraz terrorystów.
Pośredni charakter, to również i ściąganie długów o czym przekonacie się już wkrótce.
Dzięki pełnej cybernetyce, technologia wraz z zespołem biegłych, wykluczy niedomówienia w ekstremalnie szybkim czasie.
Przy zastosowaniu wariografu w zestawieniu z elektroencefalografu obraz wiarygodności osoby będzie podany jak na tacy. Tak czy inaczej kredyty są dla ludzi.
Nie pozwólmy niegodziwcom niszczyć nasze perspektywy.

https://www.youtube.com/watch?v=JRmy6-AavLk

Może bezwzględnie to opisałem ale jeszcze bardziej bezwzględi bywają ci co uciekają przed odpowiedzialnością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2016, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę nie zapominać, że "banki matki" upominają się swoje pozostałe "dzieci banki" o zwrot pożyczonych pieniędzy.
Z kolei uwzględnione oprocentowanie jest przeznaczone później na wypłaty pracownicze oraz na koszty prowadzenia działalności bankowych.
Pieniądze gromadzone przez banki, to zaledwie znikomy procent.
Z kolei większa część "pieniędzy" stanowi że tak się wyrażę (choć nie wiem czy wystarczająco dobrze), materiał obrotowy.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2017, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyjcie sobie na darmowe konto w banku jeśli chcecie porównać sobie oferty kont bankowych. Uważam, że portal może okazać się przydatny przy wyborze konta bankowego, więc także i wam polecam sobie tutaj zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zanim zdecydowałam się po prostu skorzystałam z pomocy- bankowe konta info[url]. Dzięki niej mogłam zapoznać się z ofertami banków i porównać je. Jest to bardzo przydatna strona i z wieloma możliwościami, które ułatwiają dokonanie właściwego wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2018, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o porównywanie ofert to świetną opcją jest właśnie ta strona: https://konto-w-banku.pl/ :) Mają na niej rankingi najlepszych kont bankowych, wiele opinii od użytkowników, a także pomagają dobrać konto do naszych wymagań! :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 303

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >