Nowoczesne rozwiązania w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

19 maja 2014, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście nowoczesne urządzenia AGD to podstawa. Nie tylko lodówka, czy zmywarka, ale też gazówka, kuchenka mikrofalowa i piekarnik

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2014, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik magma54 napisał: Chyba jednak lepiej zdecydować się na kamienny blat, bo on
o wiele dłużej będzie sprawdzał się w swojej roli,
zachwycając eleganckim designem. Uważam, że lepiej nawet
nieco dopłacić dla takiego efektu:) Tego typu blaty są
naprawdę eleganckie i dzięki temu znakomicie wpływają na
ogólną aranżację kuchni.


Słyszałem, że kamienne blaty wcale nie są takie cudowne, bo potrafią się odbarwiać. Albo pękają przy mocnym uderzeniu (co jest dziwne, ale faktycznie się zdarza).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to by trzeba było chyba faktycznie mocno uderzyć, żeby taki blat pękł... no i do tego niezwykłego pecha.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co, moim zdaniem kuchnia naszych czasów, powinna być przede wszytskim funkcjonalna, tuż obok designu. Nie wiem czy dobre są rozwiązania w sprzęty z niewiadomo jakimi funkcjami, które fajnie wyglądają, a potem zjadają nasz portfel bez pohamowania, a i trudno znaleźć serwis i sklep. Ja jestem z natury ekonomiczna, lubię minimalizm. Surowe blaty kamienne o których piszecie są dobre o tyle, że właśnie trwałe i nadają charakrakter pomieszczeniu. Do tego pasują proste szafki, które ostatnio są modne, fajnie, jakby były głębokie, to można utrzymać minimalizm. AGD polecam Amicę np. - ciężka zepsuć jej produkty, a jak już coś, to nie ma jakiegoś większego pruntroblemy z częściami, grunt, znaleźć jakieś miejsca z w miarę taimi, ja kupuję np. tu http://www.popularna.pl/strony/phu-popularna- zamowienia-internetowe.html. Dołączę się do pytań: chodzi mi o ściany wnękowe w kuchniach, ma ktość, sprawdzaą się?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne rozwiązanie stosują www.druknaszkle.pl, fajny, nowoczesny pomysł. Ogromny wybór grafik, czyli w każdym kolorze coś znajdziecie. Ja zamówiłam sobie proste beżowe, standardowe meble i szkło w odcieniach fioletu-lawendy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam !!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2014, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marika85 napisał: Ale to by trzeba było chyba faktycznie mocno uderzyć,
żeby taki blat pękł... no i do tego niezwykłego pecha.


Może nie pęka na całej długości, ale np. słyszałem o przypadkach kiedy garnek czy tłuczek spadł jakoś na kant i blat się wyszczerbił

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej jest zrobic kuchnię na wymiar, wtedy można zastosować wszystkie rozwiązania jakie tylko się chce i sprawić, że kuchnia będzie funkcjonalna, osłonić AGD i tak dalej. ja właśnie czekam na ofertę z http://www.terminex-meble.pl. trochę kosmiczne rzeczy z męzem powymyślaliśmy, ale mam nadzieję, że uda się je wcielic w życie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik chris napisał: Użytkownik marika85 napisał:
Ale to by trzeba było chyba
faktycznie mocno uderzyć,

żeby taki blat pękł... no i do tego niezwykłego
pecha.




Może nie pęka na całej długości, ale np. słyszałem o
przypadkach kiedy garnek czy tłuczek spadł jakoś na kant
i blat się wyszczerbił


Tak może stać się ze wszystkim.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2014, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście mająca takie wymiary kuchni jakie Ty masz, to jednak zdecydowałbym się na meble robione na wymiar. Sam mam podłużną kuchnię, ale nie zastanawialiśmy się z żoną zbyt długo i poszliśmy do polecanego salony mebli kuchennych Max Kuchnie i poprosiliśmy o wykonanie projektu. Dziś moja kuchnia wygląda coś w stylu tej, tzn. tej drugiej: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/eurocucina -2014/nowoczesny-perfekcjonista-699.htmlale oczywiście nie w aneksie, jednakże i tak wygląda świetnie :) Warto zainwestować w coś dobrego by cieszyć się tym przez lata. Myślę, że tak będzie w naszym przypadku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2014, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Również wydaje mi się, że kuchnią robioną na wymiar będziemy cieszyć się dużo, dużo dłużej. Lepszej jakości materiały jednak robią swoje, do tego nowe systemy, które będą służyć nam naprawdę długo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 38 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >