Ocieplenie poddasza - czym najlepiej ?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

8 sierpnia 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Na mineralnej oraz piance PUR się temat nie kończy, bo zapomnieliście o wełnie celulozowej, która moim zdaniem tu jest o wiele bardziej funkcjonalna. Świetnie można nią ocieplić poddasze, ponieważ jest jedną z tych, które można wdmuchiwać. Jest to przede wszystkim oddychający materiał termoizolacyjny, co jest jedną z wielu zalet tego materiału. :) Więcej można poczytać na oficjalnej stronie www.termex-fiber.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2018, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze. Raczej nie będę w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2018, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem jest izolacja natryskowa pianką poliuretanową. Wykonywaniem tego typu izolacji na poddaszach zajmuje się firma www.thpur.pl W moim przypadku wykonanie tego typu izolacji odbiło się korzystnie na rachunkach za ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piana sprawuje się bez dwóch zdań najlepiej. Wszędzie wejdzie, nie lubią jej też kuny. Resztę trzeba zapłytować. Na łączenia gładź Acryl Putz MS30 o ile pamiętam. Nadaje się do beztaśmowego spoinowania płyt. Ładnie się szlifuje i nie pęka

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na poddaszu kilka miesięcy temu weszła amerykańska pianka QuadFoam 500. Na stronie dystrybutora oficjalnego na kraj możesz poczytać o szczegółach technicznych https://doskonalaizolacja.pl/. Szczególnie polecam dział FAQ, gdzie jest wyjaśniona przewaga tej pianki amerykańskiej nad innymi technikami termoizolacji. Zamieniłem wełnę na piankę i jestem bardzo, a to bardzo zadowolony. Robiłem niezależnie jeszcze badania szczelności, tak już przy okazji. W sumie to nie mam naprawdę na co narzekać. Też siedziałem i porównywałem wszystkie techniki ocieplenia najnowsze, ale pianka PUR przy jakimś tam odłożonym budżecie jest najbardziej opłacalna. Inwestycja jednorazowa, użyteczność długoterminowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2019, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolację w domu robiliśmy wełną mineralną. Stosunkowo szybki sposób, efektywność izolatora wysoka. Aczkolwiek materiał sam w sobie odrobinę upierdliwy, trzeba zwracać uwagę na bezpieczeństwo przy montażu. Trzeba mieć założone kombinezony robocze bo dziadostwo gubi pełno igiełek. Okulary ochronne mocno zabudowane też niezbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również docieplałem poddasze pianą QuadFoam 500 i jestem bardzo zadowolony z efektów docieplania.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2019, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż pianki poliuretanowej www.jag.pl. Firma oferuję sprzedaż elastycznej pianka poliuretanowa - Typ T, wtórnie spieniana pianka poliuretanowa - Typ R, sztywna pianka poliuretanowa - Typ PIR.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2019, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz zastanowić się także nad ociepleniem pianką poliuretanową. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką jakość ocieplenia na długie lata. Więcej informacji możesz znaleźć na www.sin-pur.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2019, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten wątek naprawdę jest bardzo ciekawy.Na pewno bardzo dużo ludzi to zainteresuje.

_________________________________________
http://samochody-specjalne.pl/2019/03/07/ewol ucja-systemow-zarzadzania-flota/

Ten post był edytowany przez Stefan3321 dnia: 19 marca 2019, 09:36
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >