Odzież robocza

« Powrót do grupy: Porady i opinie

3 marca 2021, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie znajdę dobrej jakości odzież robocza płock która będzie mi służyć przez długie lata? Poszukuję głównie odzieży przeciwdeszczowej ale również kamizelek odblaskowych,kominarek oraz kombinezonów ochronnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Gdzie zamówić wysokokaloryczny węgiel? Liczba postów: 185 Grupa: Porady i op... Z tego co pamiętam firma www.haldex.com.pl zajmuje się sprzedażą miału energetycznego oraz granulatu mułowego. Posiadają dobrej jakości produkty i przystępne ce...
  • Ręczniki papierowe Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... siemka :) super link
  • Co na ściany w kuchni? Liczba postów: 247 Grupa: Porady i op... Zapraszam na Moje Szkło gdzie możesz zaprojektować swoje własne panele szklane nad blat w kuchni. Jest to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie unika...
  • Oszczędności. Liczba postów: 22 Grupa: Porady i op... Pewnie większość palaczy zgodzi się ze mną, że fajnie byłoby nieco oszczędzać na zakupie papierosów. Bardzo fajną alternatywą dla nich będzie np. tytoń papieros...
  • Udrażnianie kanalizacji Liczba postów: 179 Grupa: Porady i op... Wiele firm teraz oferuje monitoring rur zastanawiałem się dlaczego. Teraz wiem że to ma na celu zdiagnozowanie poprawności ułożenia przewodów kanalizacyjnych po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16548 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >