Ogrodzenia systemowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 marca 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 1 bad

Witajcie,
Jakie ogrodzenia będą najlepsze do ogrodzenia siedziby firmy i magazynów? Na początku myślałem o betonowych ale dbamy o wizerunek zewnętrzny więc pomyślałem, że dobrze, żeby było widać budynek z ulicy. Teraz myślę o ogrodzeniu systemowym kratowym, które jest tańszym rozwiązaniem i chyba trwalszym. Czytałem o nich na stronie http://www.inex-24.pl i myślę, że mogą one wyglądać bardzo dobrze. Poza tym ochrona obiektu miałaby lepszy widok i kontrolę nad tym co się dzieje na terenie. Jak myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na metalowe,kute ogrodzenie ze stali ocynkowanej? Bo moim zdaniem właśnie taki typ ogrodzenia sprawdzi się tutaj zdecydowanie najlepiej i będzie doskonałej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuje bardzo duży popyt jest na ogrodzenia systemowe z metalu. Zastanawiam się nad wymianą mojego ogrodzenia ponieważ nie było zmieniane odkąd pamiętam :) Polecam przeczytać inne ciekawe artykuły gdzie opisane są jej zalety. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiasz się nad wymianą swojego ogrodzenia,to koniecznie zerknij również do nas,właśnie tym zajmujemy sie na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie,chętnie pomożemy,doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz skutecznego rozwiązania, by ochronić magazyn lub firmę warto zapoznać się z materiałem na ogradzamy.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dobrych i solidnych, stylowych ogrodzeń polecam zajrzeć na Pol-Ger.com.pl
fachowa obsługa i szybka realizacja.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ogrodzenia gabionowe przypadnie Ci do gustu, co o tym sądzisz? Zerknij na www.Gobe.pl w razie pytań służymy swoją poradą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz słyszę :) Jeżeli miałbym polecić Ci wysokiej jakości ogrodzenia to zerknij do oferty producenta Pozbruk, który przygotował kilka bardzo interesujących rozwiązań w tym cudowne elementy Gardeo do wykonania muru samonośnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę zaprosić również na Ogradzamy.com.pl gdzie znajdziesz wysokiej klasy i jakości wykonania ogrodzenia systemowe i panelowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór ogrodzeń systemowych dobrej jakości i oryginalnym wzornictwie znajdziecie na Jul-met.pl zapraszamy i służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >