Ogrodzenie z kamienia

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

29 czerwca 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie kute z ocynkowanej stali,sprawdzi się wg mnie najlepiej i też stosunek ceny do jakości jest na odpowiednim poziomie. Jako producent takich ogrodzeń chętnie odpowiemy na wszystkie pytania,zapraszamy do kontaktu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się mega podobają takie właśnie realizacje: http://janmarpu.pl/ super wyglądają i są trwałe. Pasują też do każdego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A o których realizacjach i projektach ogrodzenia dokładnie chodzi,mowa o kamieniu czy też ogrodzeniach kutych? Bo to zasadnicza różnica i tutaj zawsze możesz liczyć na nasza pomoc oraz porady:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawialiśmy się nad takim ogrodzeniem. Jednakże przeważyła "miłość" do drewna:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak prezentuje się w chwili obecnej? Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie swojego drewnianego ogrodzenia bo jestem ciekaw jak się prezentuje. Oczywiście trwałością w żaden sposób nie może się równać z ogrodzeniem metalowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2017, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie siê bardzo podobają ogrodzenia murowane. Przeglądałem ostatnio ofertê pozbruk i siê zakochałem. Słyszałem, że solidny materiał i ju¿ postanowi³em, że stawiam u siebie Genua 22.5. Myœlê, że to dobra inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2017, 06:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najhardziej ;) Dla mnie Genua to również jeden z najlepszych modeli murów, jeżeli chodzi o piękne wykonanie, trwałość i względy zabezpieczeniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

NO jest tego nie zaprzeczę również, chcociaz ja mam Słupek L w melanżu zimowym Pozbruk i do tego klasyczne przęsła stalowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać, że ogrodzenie z kamienia prezentuje się naprawdę bardzo fajnie i elegancko, tylko też musimy liczyć się z wyższą ceną jeżeli chodzi o samo wykonanie. Alternatywą jest ocynkowana stal, ale nie zapewni nam takiego efektu jak kamień dekoracyjny.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie nie dawałbym z kamienia (drogo, czasochłonne, trudny montaż), tylko zamówił ogrodzenie łupane. Fajna sprawa i przy tym tańsza. Tu wam polecam Betto: http://betto.pl/ogrodzenia dobre estetyczne ogrodzenia, wybór spory, każdy coś dla siebie znajdzie. Sam mam takie, kolor BA8. Idealnie się komponuje z kutymi przęsłami czy drewnem – kto co woli.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >