Ogrodzenie na posesję.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

23 stycznia 2020, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o ogrodzeniu kutym ? bo ja jakiś czas temu widziałem piękne ogrodzenie przedstawiające winorośl lub bluszcz i bardzo mi się taki motyw spodobał. Znalazłem również firmę http://www.szyma-metalex.pl/kontakt.html , która specjalizuje się w takim kowalstwie artystycznym i na dzień dzisiejszy zamówiłem takie własnie balustrady kute.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2020, 17:54

wellbutrin 50 mg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2020, 08:08

cost of neurontin

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 16682 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 22278 Grupa: Ogrodzenia... Fajne są ogrodzenia metalowe, ale jeśli chodzi o jakieś lekkie ogrodzenie to rzeczywiście panele ogrodzeniowe są dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań. W....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10128 Grupa: Ogrodzenia... A może w takim razie zamiast stawiać na takie ogrodzenia to warto rozważyć dostępne propozycje do Pozbruk, jak m.in Karo, które nie zajmuje wiele miejsca i do t...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 3601 Grupa: Ogrodzenia... Może ogrodzenie kute będzie tutaj dobrym wyborem? Sugerując się jakością wykonania, solidnością i wytrzymałością, to właśnie moim zdaniem najlepsza opcja. Zobac...
  • Malowanie ogrodzeń Liczba postów: 249 Grupa: Ogrodzenia... Jeżeli ogrodzenie to lepiej zdać się na fachową profesjonalna firmę która się tym zajmie w całości, zobaczcie na www.Ogradzamy.com.pl w razie pytań służymy swoj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15843 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >