Okna Szczecin-która firma najlepsza?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

20 stycznia 2018, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam okna pcv oraz rolety zewnętrzne w komplecie do tego drzwi zewnętrzne aluminiowe eko-dom.partneroknoplast.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2018, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam natomiast bardzo dobre doświadczenia z oknami kupionymi w tej firmie http://www.fenti.pl/. Bardzo dobrze się sprawdzają przy różnych temperaturach, są szczelne. Mam dobrą wentylację w pomieszczeniu, więc nie parują, a poza tym posiadają nawiewniki. Cena jak dla mnie przystępna, warto się zainteresować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2018, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A w drutexie byłeś? jeśli nie, to polecam. Mają oddziały w wielu miastach w Polsce. Kupiłem od nich iglo classic i to najlepsze okna pvc jakie miałem, a zdażylem w ciągu życia przetestować już kilka firm. Tanie, a jakie mocne.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Drutex ? A ile kosztuje metr najtańszej siatki ogrodzeniowej ?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Rodzaj wypełniania jeśli chodzi o okna jest bardzo ważny, także przy wyborze okien kieruj się jakością wypełnienia. Firma Veyna z tego co się orientuję dysponuje bardzo dobrą jakością wypełnień do drzwi jak i okien. Personel również służy fachową pomocą w każdej sprawie, która dotyczy ich działalności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2019, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od siebie mogę polecić okna od www.inter-house.co.uk

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2019, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie doskonale sprawdzają się okna firmy Drutex. Konkretnie model PCV. Poczytałem opinie i stwierdziłem, że warto spróbować. Świetny stosunek ceny do jakości. Jeżeli szukacie czegoś sprawdzonego przez wielu klientów to nie będziecie zawiedzeni.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2019, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie dobrej jakości okien w okolicy Szczecina, to mogę polecić firmę Marsel z Goleniowa. Produkują okna w znanych systemach Schuco, które należą do najlepiej dopracowanych na rynku. Oczywiście różnica zawsze tkwi w szczegółach, takich jak rodzaj wzmocnień, okuć czy uszczelnień. Panowie wszystko to mi wytłumaczyli, zaproponowali konkretne rozwiązanie, dokonali pomiaru i sprawnie zamontowali okna w ustalonym terminie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak u was stoi kwestia z pielegnacją okien? Mam na mysli ich mycie - bo czesto mialam tak ze mylam je i za kazdym razem pozostawaly jakies brzydkie smugi. Dopiero odkad mam myjkę z Karchera to sporo sie poprawilo w tej kwestii - okna sa czyste i blyszczace :) Zaluje ze wczesniej nie natrafilam na ten sklep bo maja tu fajne zestawy i do tego tanie. https://www.asc-pro.pl/sklep/myjki-do-okien/< /a>

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 30 września 2019, 17:58
Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2019, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W Szczecinie duży wybór okien i profesjonalną obsługę znajdziesz na ulicy Struga 5 w salonie Eko-Dom. Pomogli nam wybrać, wytłumaczyli kwestię parametrów i materiału z jakie okna są wykonane, doradzili nam jaki pakiet szyb będzie dla nas najlepszy. Wybraliśmy okna z pcv firmy Oknoplast i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowanie mogę polecić tego producenta oraz ten salon sprzedażowy w Szczecinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >