Oświetlenie do basenu

« Powrót do grupy: Oczko wodne czy basen?

17 września 2019, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Chciałbym zamontować oświetlenie w moim basenie. Na początku chciałem założyć tam taśmy LED, ale podobno dosyć szybko się palą i polecono mi coś takiego https://www.smd-led.pl/moduly-led Ktoś z was próbował takiego rozwiązania? Jak to się sprawdza i jak świeci?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2021, 07:13

Nie pomyslałabym, że można zamontować oświetlenie bezpośrednio W oczku O.o

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2021, 13:18

Poszukaj na https://el12.pl/ - powinni coś takiego tam mieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2021, 13:10

Tak, lepiej od taśm, po prostu zamontować lampy LED. Ja mam francuskiej produkcji firmy Hayward. Sprawdzają się świetnie i do tego jakie efekty nocą. ;) Wybrałam lampy LED RGB, czyli zmieniające kolor (red-green-blue). Chyba już ich nie zmienię. :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2021, 13:17

he said Metallic Sticker shop

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Może by tak basen w ogródku? Liczba postów: 53 Grupa: Oczko wodne... Użytkownik Lisia93 napisał: Ja też myślę nad zadaszeniem basenu. Mam sprawdzony sklep internetowy poolneo.pl z którego kupuję i widziałam tam też fajne zadasze...
  • Twarda woda a basen? Liczba postów: 41 Grupa: Oczko wodne... Użytkownik Konto usunięte napisał: Może warto zainwestować w chemiczne uzdatnianie wody. Zapobiegniesz wtedy powstawaniu glonów, zdezynfekujesz wodę oraz wyregu...
  • Karma dla karpia koi Liczba postów: 6 Grupa: Oczko wodne... Wystarczy, ze poszukasz w sklepach zoologicznych nawet tych internetowych i bez problemu znajdziesz dobrą karmę dla karpii. Jaki jest metraż Twojego oczka wodne...
  • Budowa basenu Liczba postów: 92 Grupa: Oczko wodne... Budowa basenu to dość skomplikowana i droga inwestycja. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się także nad innymi rozwiązaniami. Sam od ponad roku posiadam basen stel...
  • Ogród zimowy z oczkiem wodnym Liczba postów: 25 Grupa: Oczko wodne... Oczko wodne to wspaniały pomysł! Sama miałam problem z tym, jak je zaaranżować i założyć... ostatecznie zrobiłam niewielkie, ale warto poczytać ogólne porady, j...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >