Panele słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

12 października 2021, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie firmę Stilo Energy? Powiem tak, ja zanim zdecydowałam się na montaż fotowoltaiki w swoim domu zrobiłam rekonesans wśród znajomych, którzy już takie panele mają. Większość zgodnie polecała właśnie firmę https://stiloenergy.pl i my również polecamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2021, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w planach montaż fotowoltaiki z firmą SPR-Polska, dużo osób mówi o nich, że są bardzo profesjonalni i terminowi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fotowoltaika- jakość Liczba postów: 23 Grupa: Ekologiczny... Jeśli chodzi o montaż fotofoltaiki polecam ZieloneQ. To profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy. Ich usługa jest kompletna, pomagają nawet w kwestii uzyskan...
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 555 Grupa: Ekologiczny... Ostatnio moja teściowa wymieniała piec i powiem wam, że musiała wymienić piec na już bo niestety w starym piec coś się popsuło i sama naprawa chyba więcej by....
  • materiał opałowy Liczba postów: 86 Grupa: Ekologiczny... ja mam defro kocioł na pellet jestem mega zadowolony i wg. mnie pellet to obecnie najstabilniejsze paliwo do ogrzewania zaró∑no pod względem ekonomi jak i dos...
  • fotowoltaika w firmie Liczba postów: 55 Grupa: Ekologiczny... Jeśli planujecie jednak inwestycję w fotowoltaikę, żeby jednak skuteczniej ograniczyć wydatki na energię elektryczną, ale też ze względów na ekologię. To ja aku...
  • Fajny projekt domu energooszczędnego? Liczba postów: 3512 Grupa: Ekologiczny... Cześć, jeżeli szukasz projektów domu energooszczędnego, z czystym sumieniem mogę polecić firmę Domy z Natury. Razem dostosowaliśmy wybrany projekt, tak aby speł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17221 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >