Piec kaflowy - renowacja i budowa

« Powrót do artykułu: Piec kaflowy - renowacja i... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

26 stycznia 2017, 01:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Można samemu wykonać taki proces, ale myślę, że remont pieca kaflowego potrzebuje kogoś znacznie bardziej doświadczonego. U mnie wszystkim zajął się zdun, który od A do Z wyremontował piec kaflowy. Wspólnie z żoną wybraliśmy jedynie wzór kafli, który miał komponować się z resztą wnętrza. Piec kaflowy jest wspaniały i świetnie zastępuje nam kominek. Jeśli ktoś szuka doświadczonego zduna, który specjalizuje się w przebudowie i remoncie piecy kaflowych to polecam tego, z którego usług korzystałem w Katowicach - http://zakladzdunski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że w takich kwestiach zawsze powinno się korzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu będzie się miało świadomość, że wszystko jest zamontowane tak, jka należy. Zajrzyjcie na http://sklep.kominki-vector.pl/, bo myslę, że te informacje o piecach mogą Was zaciekawić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdę mówiąc nie zdecydowałabym się na renowacje pieca kaflowego, bo wydaje mi się, że wygenerowałoby to ogromne koszty. Teraz piece nie są wcale takie drogie, oferta sklepów i firm, w których możemy kupić piece jest bardzo duża i mamy w czym wybierać. Np tu http://kratki.com/sklep/pl/category/15/piece/ 16/piece-tradycyjne możecie kupić piec typu koza już za niecałe 2000zł. Piece są nowe i tym samym istnieje minimalne ryzyko, że zepsują w się przeciągu kilku lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem zdania, że remont piecyka kafelkowego warto zlecić profesjonalistom. Musimy pamiętać o tym, iż pomimo dobrych chęci możemy zepsuć efekt. Aby uniknąć takiego kłopotu, postanowiłem nawiązać współpracę z Zakładem Zduńskim w Katowicach http://zakladzdunski.pl/ , który wykonał te robotę w fenomenalny sposób a mój salon został wzbogacony o kolejny, ciekawy dodatek.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, tym bardziej warto zlecić to fachowcom jeżeli sami nie mamy doświadczenia w tej kwestii i chcemy aby całość była wykonana po prostu solidnie.

www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17644 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >