Pilnie szukam mebli kuchennych

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 kwietnia 2012, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pilnie szukam mebli kuchennych, cena nie gra roli, a najwazniejsza dla mnie jest jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie trochę informacji by się przydało, jaka kuchnia, jakie wymagania, co generalnie Ciebie interesuje, bo póki co odpadają wszystkie meble oparte na płycie mdf

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2012, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie oferta meble galeria europa pl, jest swietna bo również dla mnie liczy sie jakość, a to że zajmuja się sprzedażem mebli od 1997 roku mówi za siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2012, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Okej dzieki za info wejde i zobacze oferte, i odezwię się co i jak :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak znajdziesz coś fajnego to daj znać bo ja też chciałabym wymienić meble kuchenne...
Tylko że nie mam pojęcia jakie kupić by były funkcjonalne i takie które nie wyjdą zaraz z mody

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

normalnie jak zobaczyłem ten temat to myślałem, że przeniosłem się do PRL.

Mebli u na w Polsce mnóstwo i wcale nie trzeba szukać -:)

Ogłoszenia Zlecenia

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajmuję się produkcją mebli kuchennych i projektami kontakt kaszubp@o2.pl 514 441 486

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2012, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Można w google wpisać np. "meble na zamówienie"itp i już pełno ofert- skoro cena nie gra roli. Ja sam część kredytu http://domhipotek.com/kredyty-aktualnosci/3-h ipoteczne/102-kredyt-hipoteczny-i-budowlany-banku-bgz.html przeznaczyłem na wykończenie a meble do kuchni to IKEA :) i jest pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2012, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie masz preferencje co do mebli? :) Remontowałam kuchnię parę miesięcy temu i dla mnie liczyła się przede wszystkim funkcjonalność mebli, łatwy dostęp do najczęściej używanych sprzętów, w ogóle łatwy dostęp do szafek itd. Osobiście wybrałam firmę TORUS - meble na zamówienie (jestem z Gliwic w woj. śląskim)- bo wykonuje naprawdę dobre meble, z dobrych materiałów, no trwałe po prostu, a nie mam ochoty całej kuchni wywracać do góry nogami co 2 lata. Mam jasne meble z ciemnymi dodatkami, z okuciami Blum (najtrwalsze), bardzo ładnie wyglądają (i to nie tylko moje zdanie! :))) Wybierając meble do kuchni przemyśl już na samym początku, na co stawiasz, odpowiedz sobie na pytanie czy dużo gotujesz, czy w ogóle dużo czasu spędzasz w kuchni, z jakich sprzętów najczęściej korzystasz - wiele ci to ułatwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2012, 03:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Majus, a mogłabyś coś więcej napisać na temat mebli tej firmy? Obecnie również szukam mebli kuchennych i z ciekawości weszłam na ich stronę - powiem szczerze, że projekty mają naprawdę niezłe. Jak z trwałością tych mebli? Piszesz, że masz je od kilku miesięcy - czy są już jakieś ślady od, nie wiem, noża? Jakieś otarcie czy odpryski? No i jakie masz blaty - z czego wykonane? Generalnie okazały się tak dobre, jak zapewniają na stronie? Achh, i czy to jest indywidualny projekt czy może jakiś katalog, czy coś? Jeżeli indywidualny - to jak było z realizacją? Sama przedstawiałaś jakiś plan czy przedstawiali ci go projektanci?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >