Płot dzielony z sąsiadem

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

27 marca 2020, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Co najlepiej zrobić w sytuacji gdy dzielimy płot z sąsiadem? W zależności od charakteru sąsiada, jako pierwszy krok proponowałbym rozmowę i ustalenie planu działania. Jeżeli jednak to nie przyniesie efektów, polecam zapoznać się z prawnymi aspektami tzw. płotu sąsiedzkiego https://www.ogradzamy.pl/inspiracje/sasiad-zz a-plotu/. W takich wypadkach warto też zadbać o prywatność i zamiast siatki zamontować murek gabionowy, np. Zenturo, czy panele z dodatkowymi przesłonami Screeno Line.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2020, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie płoty zawsze są bardzo dobre.Sam się nawet zastanawiam nad instalacją takiego płotu.
____________________________________________________________ __
tanie przeprowadzki Warszawa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Dach Liczba postów: 2 Grupa: Domy szereg... Super.
  • Budowa domu Liczba postów: 2 Grupa: Domy szereg... To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Choc...
  • Oprawa obrazów Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Ja ostatnio musiałam oprawić obraz, który zamówiłam na rocznicę moich rodziców. Zgłosiłam się do http://galeriaram.pl/oprawa-obrazow/ i byłam bardzo zadowolona....
  • Budowa domu Liczba postów: 24 Grupa: Domy szereg... Budując swój własny dom, staramy się przede wszystkim działać na zasadzie poszukiwania najlepszych rozwiązań. Stąd też dobrze jest zadbać o kwestie, które są ni...
  • Budowa domu Liczba postów: 27 Grupa: Domy szereg... Grunt to współpraca z dobrymi firmami, które będą robić dla nas dobrą robotę a nie fuszerkę. Ja korzystałem kilka razy z pomocy firmy dgp-instalacje.pl, która....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15727 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >