Pokój dla dziecka

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 grudnia 2010, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki pokój dla dziecka według Was powinien być? Na nas jako rodzicach spada ogromna odpowiedzialność urządzania pokoi naszych pociech, zbierzmy więc siły i zastanówmy się co jest przesadą w pokoikach, a co porażką? Sprawmy by nasze pociechy dobrze się czuły w swoich "czterech kątach" Jakieś propozycje?! ;>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2010, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Klade teraz podloge z drzewa egzotycznego w calym mieszkaniu i zastanawiam sie czy jest ona bezpieczna dla dziecka. Z jednej strony zalezy mi, aby calosc utrzymana byla w jednej konwencji, jednak z drugiej chyba dla niego lepsza jest jakas mieciutka wykladzina? Znacie jakies rozwiazanie aby to polaczyc?

----
podłogi Katowice

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2010, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Asiu trzeba brać pod uwagę wiele aspektów :) Ile dziecko ma lat? weź pod uwagę fakt iż dziecko nie będzie coraz mniejsze tylko coraz starsze, co do szkodliwości to sądzę, że nie ma to jakiegoś większego znaczenia chyba, że masz dziecko alergiczne to wtedy trzeba by było pomyśleć o czymś innym.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2011, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajmy że pokój zmienia się w raz z dzieckiem,z tym jak dorasta zmieniają się jego zainteresowania,wiec rola rodzica tylko na początku jest ważna,kiedy dziecko jest małe. Fajnie w takim pokoju sprawdzi się fototapeta.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga drewniana jest wręcz wskazana do dziecięcych pokoi. Drewno jest materiałem stosunkowo miękkim i z pewnością zamortyzuje ewentualny upadek. Jednak zamiast lakierować parkiet zastosowałbym raczej olej do drewna np Syntilor w kolorze drewna egzotycznego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2011, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja widziałem ostatnio na stronie agaty meble bardzo fajne aranżacje pokoi dziecięcych


Kolektory Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy czy mówimy o aranżacji pokoju dla dziewczynki czy dla chłopca, bo zarówno dla jednego jak i drugiego musimy wybrac inne meble w innym kolorze. A jaki powinien być pokój dla dziecka? Moim zdaniem po prostu przytulny.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to najlepiej wybrać kolor mebli neutralny, może biel lub waniliowy, są jasne i przyjemne i nie będzie problemu z tym czy będą odpowiednie dla chłopca czy dziewczynki, kolor to najmniej ważna rzecz pamiętaj tylko żeby kupić takie meble aby dziecko nie zrobiło sobie żadnej krzywdy

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam pytanie co sądzicie na temat literek w pokoju dziecka, niedługo zostanę mamą małej Zosi i zastanawiam się czy nad łóżeczkiem nie przykleić takich fikuśnych literek:



Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Śliczne są, taki fajny akcent w pokoju dziecka :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >