Pokój dla dziecka

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 grudnia 2010, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki pokój dla dziecka według Was powinien być? Na nas jako rodzicach spada ogromna odpowiedzialność urządzania pokoi naszych pociech, zbierzmy więc siły i zastanówmy się co jest przesadą w pokoikach, a co porażką? Sprawmy by nasze pociechy dobrze się czuły w swoich "czterech kątach" Jakieś propozycje?! ;>

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2010, 12:32

Klade teraz podloge z drzewa egzotycznego w calym mieszkaniu i zastanawiam sie czy jest ona bezpieczna dla dziecka. Z jednej strony zalezy mi, aby calosc utrzymana byla w jednej konwencji, jednak z drugiej chyba dla niego lepsza jest jakas mieciutka wykladzina? Znacie jakies rozwiazanie aby to polaczyc?

----
podłogi Katowice

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2010, 14:08

Asiu trzeba brać pod uwagę wiele aspektów :) Ile dziecko ma lat? weź pod uwagę fakt iż dziecko nie będzie coraz mniejsze tylko coraz starsze, co do szkodliwości to sądzę, że nie ma to jakiegoś większego znaczenia chyba, że masz dziecko alergiczne to wtedy trzeba by było pomyśleć o czymś innym.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2011, 16:11

Pamiętajmy że pokój zmienia się w raz z dzieckiem,z tym jak dorasta zmieniają się jego zainteresowania,wiec rola rodzica tylko na początku jest ważna,kiedy dziecko jest małe. Fajnie w takim pokoju sprawdzi się fototapeta.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 14:49

Podłoga drewniana jest wręcz wskazana do dziecięcych pokoi. Drewno jest materiałem stosunkowo miękkim i z pewnością zamortyzuje ewentualny upadek. Jednak zamiast lakierować parkiet zastosowałbym raczej olej do drewna np Syntilor w kolorze drewna egzotycznego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2011, 14:38

http://www.naklejkidladzieci.pl/ tu masz przykladowe pokoje dzieci z wizualizacja jak ma to wszystko wygladac

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2011, 09:35

ja widziałem ostatnio na stronie agaty meble bardzo fajne aranżacje pokoi dziecięcych

Kolektory Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2011, 10:01

a

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2011, 13:56

Zależy czy mówimy o aranżacji pokoju dla dziewczynki czy dla chłopca, bo zarówno dla jednego jak i drugiego musimy wybrac inne meble w innym kolorze. A jaki powinien być pokój dla dziecka? Moim zdaniem po prostu przytulny.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2011, 09:40

Dla mnie to najlepiej wybrać kolor mebli neutralny, może biel lub waniliowy, są jasne i przyjemne i nie będzie problemu z tym czy będą odpowiednie dla chłopca czy dziewczynki, kolor to najmniej ważna rzecz pamiętaj tylko żeby kupić takie meble aby dziecko nie zrobiło sobie żadnej krzywdy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Łazienka bez nudy? Liczba postów: 242 Grupa: Nowości ara... Osoby, które chcą urządzić łazienkę, z elementami stylu glamour, zakupić mogą prostokątne lustro, ze zdobioną, pozłacaną ramą. Poza tym wiszącą, szklaną lampę....
  • Akcesoria meblowe z sieci Liczba postów: 118 Grupa: Nowości ara... Użytkownik patekz napisał: To moim zdaniem najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest po prostu udanie się do http://rudex.cze.pl/ oni oferują różnorodne, eleganck...
  • Aranżacja salonu Liczba postów: 142 Grupa: Nowości ara... A nie lepiej dać to do wykonania profesjonalistom, którzy to zrobią od A do Z? Natrafiłem ostatnio na coś takiego: www.bbconstruction.pl/oferta/wykonczenie -mies...
  • Lampy do pokoju dziecka Liczba postów: 83 Grupa: Nowości ara... Oferujemy lampy do pokoju dziecięcego: wiszące, kinkiety i plafony. Nie tylko emitują łagodne i przyjemne światło, ale także są dekoracjami, które polubią najmł...
  • lady recepcyjne Liczba postów: 4 Grupa: Nowości ara... Każdy patrząc na takie ledy zdecydowanie stwierdzi iż prezentują się naprawdę pięknie i wyznaczają już pewien styl recepcji, może cie tylko napisać z jakimi kos...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18435 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >