Połączenie koloru czarnego, białego i czerwonego

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

6 kwietnia 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik thomaslajovic napisał: czerwień moim zdaniem powinna być zastosowana w dodatkach
inaczej zdominuje całe pomieszczenie i na dłuższą metę
może być męcząca


Dokładnie, należy minimalizować potencjalnych winowajców naszego złego samopoczucia w domu. Oczywiście nie jest to żadna reguła i niektórzy z nas mogą czuć się świetnie w pomieszczeniach z czerwienią na ścianach, jednak dla wielu oznacza to coś w rodzaju "płachty na byka"!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2015, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

To 3 fajne kolory, ale ja bym dodała trochę odcieni szarości, zeby nie było takiego wielkiego kontrastu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama czerwień na ścianach nie jest czymś złym,wręcz przeciwnie bo może prezentować się naprawdę ładnie pod warunkiem że damy kontrastowe meble lub samą podłogę,w tym przypadku jasną,a dodatki postaw na biel,takie połączenie jest bardzo przyjemne dla oka.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2015, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie źle to będzie wyglądać. Znajoma ma meble właśnie czarno-czerwone i uwaga... brązowo-kremowe płytki na ścianach. Okrooooopnie to wygląda.
Popieram poprzedników, dodanie nieco szarości poprawiłoby ogólny wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wedłyug mnie te trzy kolory idealnie do siebie pasują.






_____________
http://www.conrad.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2015, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zestawienie kolorystyczne mega ciekawe, choć też mocno wyraziste, a nie wszyscy lubią takie mocne akcenty kolorystyczne.
https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A masz może przykład tak kolorystycznej aranżacji? Powiem szczerze, z łazienek które udało mi się obejrzeć zaledwie dwie w czerwieni spodobały mi się. Myślę, że jeśli już te kolory wplotłabym w postacie ciekawej mozaiki lub innego elementu dekoracyjnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mysle o łazience czerwono - kremowej. moim zdaniem szarosci sa takie troche malo przytulne

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem takie połączenie kolorów może być bardzo efektywne, tylko trzeba uważać, by kolory rozłożyć w miarę równomiernie. np. takie połączenie wydaje się całkiem w porządku:

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2015, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

pawelo, chyba miałeś na myśli efektowne. :) Bo w czym ta efektywność miałaby się objawić? Wnętrze bardzo ładne, lubię ekrany, sprawiają że pomieszczenie jest uporządkowane. Co do kolorystyki łazienki, szary kolor wcale nie musi być nudny, chłodny i nieprzytulny. Majster przejrzyj sobie w necie kilka szarych projektów, szczególnie te z kolorowymi dodatkami są ciekawe. Ale wracajmy do czerwieni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >