Połączenie koloru czarnego, białego i czerwonego

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

21 lipca 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Połączenie bieli, czerni i czerwieni jest bardzo odważne. Jeśli jesteś osobą o mocnym charakterze - śmiało użyj tych kolorów. ;) Osobiście w swoim nowym domu nie mogłabym odpocząć w takiej kolorystyce, postawiłam na pastele (zieleń i błękit z dodatkiem bieli). Mocniejsze akcenty planuję zorganizować w przedpokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że to świetne połączenie. Uwielbiam kolor czerwony i działa na mnie ożywiająco, jednak w żadnym wypadku nie jak "płachta na byka". Połączenie z białym i czarnym może dać zaskakujące efekty, jak zresztą widać na powyższych zdjęciach.

http://www.getinmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2015, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię czerwień ale jako dodatek, choć mam znajomą która w czerwieni się kocha i ma kilka pomieszczeń w różnych jej odcieniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Również i moim zdaniem czerwień powinna stanowić jedynie dodatek, wówczas jeśli zostanie odpowiednio użyta to efekt może być naprawdę ciekawy

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj wybrałbym pomiędzy kolorami bieli z czerwienią lub bieli z czernią gdyż takie zestawienie kolorystyczne wydaje mi się być najlepszą opcją i fajnie się komponuje jako kontrast. Czerń i czerwień razem odpadają.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej bez czerwonego. Czerń i biel- klasyka.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A właśnie, że nie do końca jako baza i tło doskonale się te dwa kolory sprawdza, a jeśli dodamy do tego kilka czerwonych dodatków całość nabierze jeszcze mocniejszego charakteru.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaz kolei jestem zdania,ze bez czerni będzie zdecydowanie lepiej,czyli skupić sie na bieli oraz czerwieni których to połączenie zapewnia optymalny komfort i kontrast dla naszych oczu i to niemal w każdym wnętrzu.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się takie połączenie bardzo podoba. Odważne ale do odważnych świat należy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Klasyka to też czerwień i biel,moim zdaniem warto postawić właśnie na taką kolorystykę,chociaż w głównej mierze to kwestia Twojego gustu i sam musisz podjąć ostateczną decyzję.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >