Poszukiwania części do maszyn JCB

« Powrót do grupy: Trudne tematy

12 maja 2015, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam części do maszyn budowlanych marki JCB - ktoś może polecić coś? Znalazłem części JCB tutaj, ale warto mieć więcej różnych ofert do wyboru. Co moglibyście mi w tej sprawie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Do maszyn to też możesz spróbować poszukać w serwisie Renz (http://www.renz.pl/).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2018, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problemy z hydrauliką siłową w jednej z moich maszyn. ZNacie firmę, która się w tym specjalizuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2019, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprzedażą koparek oraz części zamiennych do nich zajmuje się firma http://sunward.pl/ Sam korzystam ze sprzętu oraz części zamiennych, od nich zakupionych. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2023, 06:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednocześnie należy poświęcić więcej uwagi na jakość wyboru maszyn budowlanych i w kolejnych etapach nie powinniśmy zapominać o ich serwisie. Jeśli przede wszystkim szukasz konkretnej podpowiedzi w tym zakresie m.in na jakie części do ładowarek teleskopowych zwrócić uwagę szczególnie podczas serwisów to warto zajrzeć do artykułu - https://czesci.gizo.pl/blog/5-najczesciej-wyb ieranych-czesci-do-ladowarek-teleskopowych/ w którym jest sporo fajnych spostrzeżeń i rzeczywiście ma to ogromne znaczenie. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na co sie zdecydowaliście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1706 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >