Prezent dla dziewczyny

« Powrót do grupy: Trudne tematy

30 kwietnia 2019, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Nie mogę się zdecydować jaki prezent kupić swojej dziewczynie i nie pozwala mi to po prostu spać, a urodziny już tuż tuż. Nie chcę nic typowego jak biżuteria, czy też kwiaty. Myślałem nad takim kompletem piżamy - https://hellomorning.pl/pl/27-pizamy-gotowe-z estawy. Co o tym myślicie, warto?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2019, 13:00

Z ciekawym motywem piżama będzie jeszcze fajniej wyglądała.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2019, 18:42

Pomysł z piżamą wydaje mi się bardzo fajny i dość oryginalny:) Nigdy nie dostałam piżamy w prezencie. Tylko czy to aby nie za mało? Może do tego dokup jakieś perfumy? Kobiety uwielbiają łądnie pachnieć, wiem, bo sama kupowałam niedawno moje ulubione perfumy Lancome i od razu humor miałam jakiś lepszy;) Sporo promocji znajdziesz teraz na https://perfumy.pl/firm-pol-73-Lancome.html

Ten post był edytowany przez benita dnia: 14 maja 2019, 18:44
Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2019, 16:23

Bardzo ładne i nowoczesne wzory biżuterii znajdziesz w Aparcie. Wyjątkowo ładny jest ten naszyjnik

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• rolety Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Obecnie wybór rolet jest naprawdę bardzo duży. Wiele firm oferuje rolety na wymiar co sprawia, że można je idealnie dopasować do okna (nie tylko rozmiar ale też...
  • Poszukiwania opon Liczba postów: 385 Grupa: Trudne tema... opony najlepiej kupic od razu z montażem
  • Rozwód Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... No jest to na pewno trudna sprawa. Mój kumpel też dopiero co się rozwodził. Ale akurat on występował o rozwód z orzeczeniem o jej winie, bo go zdradzała - jak s...
  • Jak motywować pracowników? Liczba postów: 48 Grupa: Trudne tema... Istnieje wiele metod i technik na zmotywowanie swoich pracowników. Oczywiście podwyżki czy różne bonusy (karta MultiSportu) to dobre sposoby, ale jest ich o wie...
  • Drzwi i zamki - jaki model? Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... I feel happy about and learning more about this topic. keep sharing your information regularly for my future reference. This content creates a new hope and insp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >