Projektowanie kotłowni-komu zlecić?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

21 czerwca 2019, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej
Czy ktoś projektował kotłownię? Mam całe wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym i również kotłownię też bym chciała mieć w stylu nowoczesnym. Znalazłam firmę Projektowanie kotłowni czy warto im zlecić projekt?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2019, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W 100% polecam usługi firmy https://ratgar.pl/montaz-kotlowni/ mają bardzo duże doświadczenie w projektowaniu kotłowi. Sam korzystałem także z ręką na sercu polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaka wyprawka dla noworodka? Liczba postów: 68 Grupa: Trudne tema... No na pewno przyda się kokon. Tu https://ekmtrade.com/kategoria-produktu/ kokony-gniazda/ są bardzo fajne zestawy 5 w 1 który na pewno przyda się każdej mamie ma...
  • Czym zahamować wypadanie włosów? Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Na pewno wypadałoby zrobić badania, choć czasem po prostu takie geny się ma i niewiele się z tym zrobi. Jeśli pomimo zabiegów i stosowania dobrych kosmetyków....
  • Biuro rachunkowe online Liczba postów: 63 Grupa: Trudne tema... Chyba nie pokusiłbym się o samodzielne rozliczanie, skoro za niewielką opłatą mogę zwolnić się z tej niezbyt przyjemnej czynności. Na rynku jest przecież duży w...
  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 3082 Grupa: Trudne tema... Jeśli posiadasz swoją firmę to na pewno warto zainwestować w jej rozwój. Przy obecnej konkurencji w każdej branży nie można sobie pozwolić na pozostawanie w tyl...
  • Tłumaczenia finansowe Liczba postów: 159 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś potrzebuje firmy do wykonania tłumaczeń technicznych, to ja serdecznie mogę polecić Translation Cafe... naprawdę jestem w szoku, że ludzie, którzy n...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15918 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >