Prosty i nowoczesny taras ogrodowy

« Powrót do artykułu: Prosty i nowoczesny taras ogrodowy | « Powrót do grupy: Ogród i działka

26 sierpnia 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękne. Przypominają płyty Socho Buszremu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2016, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co kto lubi. Dla mnie zbyt dużo szarości. Deska ogrodowa zdecydowanie bardziej do mnie przemawia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim warto wstawić zdjęcie takiego tarasu aby każdy na forum wiedział o jaki typ oraz rodzaj deski dokładnie chodzi. Akurat tutaj chętnie pomożemy i doradzimy, nowoczesny taras ogrodowy powinien być także solidny i wytrzymały.


www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie:) genialny kolor, coś jak szary kamień firmy Teraso: http://www.teraso.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy efekt daje wyłożenie tarasu kamieniem naturalnym. W moim zakładzie kamieniarskim zaopatruję się u www.metamar.pl. Bardzo solidny dostawca z indywidualnym podejściem do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2017, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd racja, natomiast też z drugiej strony kamień naturalny będzie zwyczajnie drogim materiałem na wykończenie tarasu, co powiecie na stylowe i eleganckie deski kompozytowe? Ich szeroki wybór znajdziecie na
www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >