Rdza w kominku

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 lipca 2010, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem. Otóż w kominku pojawiła się rdza. Zauważyłam ją dopiero teraz gdy myłam drzwiczki. Czy jest to normalne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, ale to może być efekt uboczny reakcji chemicznej, albo po prostu był kiepski lakier i nie był odpowiednio wygrzany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kominek jest stary to jest to normalny proces. W końcu żadna rzecz nie jest wieczna... Cóż mogę poradzić? Najlepiej jest zainwestować i kupić nowy. Jeśli Cię nie stać to w miejscach w których pojawiła się rdza można zalakierować ale wątpię żeby efekt był długotrwały.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejsce w którym pojawiła się rdza wyszoruj sodą oczyszczoną z minimalnym dodatkiem wody (tak aby powstała papka). Gdy rdza zejdzie kup lakier i pomaluj to miejsce. Powinno pomóc ale czynność trzeba będzie co jakiś czas powtarzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2010, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz naprawdę skutecznego odrdzewiacza to mogę Ci polecić preparat odrdzewiający Brunox. Jest skuteczny w 100% tylko trzeba strasznie uważać podczas używania go bo pali w mgnieniu oka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2015, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to normalne, trzeba wtedy niestety zakupic niezbędne srodki do usuniecia, np. tutaj www.empas.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2015, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

mialem podobny problem, u mnie pomoglo zastosowanie tsakiego sprayu nanoprotech.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

może lepiej skontaktuj się z firmą, u której był zamawiany kominek. oni powinni coś konstruktywnego doradzi w kwestii tej rdzy. generalnie, gdyby u mnie pojawił się podobny problem to bym pewnie szybko się zgłosiła do Euro - Kom

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kup po prostu odpowiednie srodki, ja polecam Ci ten sklep www.rodozja.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja rowniez z doswiadczenia moge polecic srodki ze sklepu www.rodozja.pl niesamowita skutecznosc oraz dobre ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >