Remont auta - szukam sklepu z częściami

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

5 czerwca 2017, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Niedawno wprowadziłem się do świeżo wybudowanego domu. Projekt nie mógł nie zawierać dużego garażu na 2 auta i kanału do realizowania mojej pasji jaką jest motoryzacja.
W lutym tego roku sprowadziłem z USA uszkodzonego Forda Mustanga (taka okazja jakby...) i doprowadzam go do porządku... niestety o części nie jest tak łatwo jak w przypadku opla, fiata czy nawet innych modeli marki ford z wiadomych względów. Co ciekawe dobór odpowiednich opon tez nie jest sprawą prostą... a raczej ich ceny. Możecie polecić sklep z oponami gdzie ceny są umiarkowane i nie płaci się za to że kupuje się w konkretnym miejscu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2017, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie chce tutaj robić nikomu reklamy ale jeżeli chodzi o części to sporo można znaleźć iparts albo samym allegro - pod warunkiem że wiesz gdzie szukać. Co do opon to jest nowy gracz, którego przetestowałem na początku czerwca - abmoto.pl. Nie wiem jak oni dają rade na takich marżach ale jak brałem Continentale Premium Contact 6 dostałem je za 398 zł (rozmiar 205/40 R17) więc taniej o co najmniej 20 zł na sztuce. Do tego wysyłka z free. Tak wiec myślę że warto...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2019, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Części mozna poszukać w internecie z ogłoszenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2019, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

My z kolei wały napędowe zamawialiśmy prosto od https://walynapedowe.eu/ I zdecydowanie był to wybór godny swojej ceny, co najważniejsze umożliwił powrót naszego pojazdu na drogę. Chyba o to chodzi! Wały napędowe z moich maszyn firmowych z kolei oddałem do nich do regeneracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >