Rolety czy zasłony?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

21 listopada 2015, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety rzymskie i jestem z nich jak najbardziej zadowolony. O wiele wygodniejsze niż zwykłe firanki i rolety, a ich połączenie daje fajny efekt :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam i rolety i firanki i zasłony. Mieszkam na parterze. Dodatkowo mam okna na południe, Sa bardzo mocno nasłonecznione. Nie chcialam również aby obcy ludzie zaglądali mi do mieszkania tak więc musiałam kupić sobie jakieś porządne dekoracje okienne, które mogłyby to zasłonić.

Kupowałam w sieci, konkretnie w tym sklepie: https://firaneo.pl/firany-szyte-na-wymiar . Szyli mi tam firany na wymiar. Jestem z nich zadowolona bo są wykonane bardzo ładnie, z dobrej jakości materiałów.

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 5 marca 2017, 11:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2016, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje że powoli trendy robią się zasłony spaghetti, takie jak na http://eurotextylia.pl/ - nie zajmują miejsca bo są fałdowane w pionie, nakłada się je na trendy karnisze wymuszające duże koła na górze zasłony.Poza tym nie przepuszczają światła co przy nowoczesnych dużych oknach jest ważną cechą.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie zupełnie się nie podobają wtedy wolałbym juz klasyczne zasłony

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2016, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo klasyczne zasłony będą fajnie wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy twierdzą, że zasłony dodają przytulności. Ja mimo wszystko wolę rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wszystko zależy od tego, jak wygląda pokój, jakie masz meble, dywany, itd. Ja przez wiele lat używałam wyłącznie zasłon, ale gdy zmieniłam meble na bardziej nowoczesne, modułowe, zdecydowałam się także na instalację rolet.
A czy której rozwiązanie jest lepsze? Nie sądzę - to kwestia gustu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Maryja ma rację. Dużo zależy od całej aranżacji pomieszczenia. Rolety to tak naprawdę dodatek co całości ;) Według mnie najważniejsze są meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

@Dziunia8 dokładnie tak. Gdy goście wpadają do domu to nie patrzą na to, co masz na oknie, tylko jaki jest wystrój wnętrza. Dlatego, by zaakcentować zmiany, zawsze proponuję stawiać na meble ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2016, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również wolę rolety niż te firanki moja żona lubi firanki ale zainstalowała w kuchni tylko. Wszystkie rolety zamowiliśmy w http://www.never.net.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >