Rynek kostki brukowej w Polsce - rozmowa z Pawłem Cieplym

« Powrót do artykułu: Rynek kostki brukowej w Polsce... | « Powrót do grupy: Aktualności

12 lipca 2013, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam do sprzedania wibroprasę Henkis zainteresowanych proszę o kontakt 698323918 :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2013, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Bruk Bet robi fajne kosteczki brukowe, przynajmniej mnie się one bardzo podobają. Solidne i można z nich zrobić fajne ciekawe wzorki. Nawet proces produkcji kostki brukowej może się na tyle różnić, że jedna będzie zniszczona po 5 latach, inna po 25, więc różnica z pewnością jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2013, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam u siebie z Bruk Betu kamień ciosany, takie prostokątne płyty na tarasie. Bardzo dobra jakość, atrakcyjna cena. Myślę nad położeniem nowej kostki jeszcze przed domem, obecna jest już dosyć mocno popękana, przydałoby się to wszystko odświeżyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozmowa o jednej firmie, a komentarze o Bruk Becie :) To chyba o czymś świadczy..

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2016, 02:35

Zgadzam sie: good 0 bad

a coś innego jeszcze możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

rynek kostki brukowej jest dość rozbudowany, ja widzę wiele firm z ciekawą ofertą, ostatnio zainteresowałem się produktami libeta, mają je m.in. u http://gryf-kostka.pl/produkt/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2016, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej chwili libet bije na głowę każdą inną firmę kostki. Mają najlepsze produkty jakościowo i dają najdłuższe gwarancje.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2021, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

accutane buy us

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >