'STUDNIA;

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 kwietnia 2007, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

WITAM.MAM PROBLEM ZA 2 MIESIACE POSTAWIE STAN SUROWY ZAMKNIETY I STOPNIOWO CHCE WYKANCZAC PRZYLACZA.CHCIALABYM W TYM ROKU WYBIC JUZ STUDNIE I DOPROWADZIC WODE DO DOMU MAM TYLKO TAKA MOZLIWOSC BO NIE MA TAM WODOCIAGOW.TEN DOM NIE BEDZIE OGRZEWANY JESZCZE TEGO ROKU I NIE WIEM CZY DAM RADE NA PRZYSZLY ROK SIE WPROWADZIC WIEC NIE MAM POJECIA CZY WODA NIE ZAMARZNIE JEZELI ZALOZE TA STUDNIE I DOM NIE BEDZIE OGRZEWANY.PROSZE O RADY.Z GORY DZIEKUJE.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2007, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli wykonasz studnie i doprowadzenie wody a budynek ne bedzie ogrzewany to na okres zimowy powinnaś opróżnić instalacje z wody oraz zabezpieczyć ją przez obłożenie/owinięcie np wełną mineralną.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

zglos sie do geologa, on podpowie co zrobic i przede wszystkim bedzie to fachowa rada. polecam www.kadlubowski.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj sprawa jest prosta.bo jeżeli przez okres zimy i mrozów,dom nie będzie ogrzewany,to wodę również należy spuścić z układu CO,tak aby nie zamarzła,jeżeli tego nie zrobisz to w efekcie mogą pękać rurki.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2015, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

też myślę,że dobra pomoc jaką są usługi geologiczne pozwala na większe bezpieczeństwo w zakresie takiej realizacji. U nas podobne działania prowadziła ekipa z http://www.geoprojekt.szczecin.pl/ - bez problemu zajmą się wszystkim

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2015, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat wystarczy pomoc hydraulika aby pozbyć się tego problemu,nie trzeba wynajmować w tym celu specjalnej firmy,bo to w praktyce tylko przepłacimy. daj znać jak będziesz już po operacji zamknięcia obiegu,czy wszystko przebiegło pomyślnie.


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2016, 01:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kompleksowe badania hydrologiczne, ogólnie tematykę tworzenia studni i te pe niestety u nas w kraju nie łatwo jest znaleźć firmę która zrobi to wszystko solidnnie i jeszcze nie weżmie za to jakiś horrendalnych kwot. niemniej jednak da się, ja znalazlem: http://www.geoxx.pl/ i naprawdę jestem zadowolony z usłyg

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Peewnie będziesz musiał zwrócić się o pomoc do geologa, dzięki temu wszystko bedzie zrobione zgodnie z prawem i obowiązującymi wymogami.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy gospodarstwie rolnym dodatkowo się sprawdza studnia bo masz własne źródło wody i nie musisz ciągnąć z miasta. W mojej okolicy to zakład Jaworski zajmuje się odwiertami.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2016, 05:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, my również korzystaliśmy z usług firmy geoxx przy przygotowywaniu podłoża pod fundamenty.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >