Sauna

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

11 września 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez niedawno zakladalem saune z ams sauna. I musze powiedziec, ze jestem naprawde zadowolony z dużego profesjonalizmu i jakosci jej wykonania. Ja mam saunę fińska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2017, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy także posiada saunę fińską i mówi, że jest bardzo zadowolony. Ja niestety nie mam wolnego pomieszczenia do zagospodarowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2017, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma to jak sauna :)
Dziękuję @kozakantek! Z Twojego polecenia decydowałam się na saunę od ams i jesteś w trakcie jej użytkowania i rzeczywiście, są powody do zadowolenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o większość akcesoriów do wyposażenia sauny, w tym eleganckie i stylowe płytki to zapraszam również na www.Budomus.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogłem się zdecydować czy wolę saunę czy łaźnie parową. Zdecydowaliśmy się na pomoc specjalistów, jestem z kuj-pom i muszę polecić http://sauna-r.com/ bo naprawdę świetnie nam doradzili. Żona zdecydowała, że najwygodniejsza dla nas będzie tradycyjna fińska. Sprawdza się swietnie do dziś, a trochę czasu minęło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o saunę, to moim zdaniem sam pomysł jest bardzo fajny pod warunkiem, że masz odpowiednie miejsce na urządzenie sauny, o same akcesoria nie musisz się martwić, wiele rzezy znajdziesz tutaj
https://allegro.pl/uzytkownik/caprocorni?order=m

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapomniałem dodać, że znajomy posiada saunę od firmy www.saunyfinskie.com.pl i z tego co wiem, służy mu ona już kilka dobrych lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro jesteśmy już przy dobrych i rzetelnych wykonawcach, firmach- polecam SaunyDoPocenia.pl wyglądają naprawdę pięknie i znakomicie spełniają swoje zadanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2018, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

mattress firm payment the advantage
best mattress 2017 review see here now

mattress topper for sleep number bed this article
mattress stores in southern california check these guys out

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 00:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam http://www.asmar.info.pl/ - firma specjalizuje się w saunach, basenach i łaźniach. Z uwagi na to, z cała pewnością ich oferta powinna wam się spodobać. Polecam! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >