Sauna

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

27 lipca 2018, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna w domu to świetne rozwiązanie, z którego będziecie zadowoleni. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem sauny do domu to polecam wam zgłosić się do firmy AMS Sauna. Sam zakupiłem od nich świetną saunę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2018, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna to dobry pomysł. Tym bardziej, że nie jest to obecnie aż tak duży wydatek, wszystko zależy od tego na jaki rodzaj sauny się zdecydujesz, oraz jej stylistykę, dodatki. Masz przeznaczone na ten cel odpowiednie pomieszczenie?

Ten post był edytowany przez Laminadar.com dnia: 24 sierpnia 2018, 20:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2018, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

get auto insurance online auto insurance in michigan auto insurance auto insurance in texas

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2018, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój wybór w końcu padł na tradycyjną saunę fińską z oferty http://www.saunyfinskie.com.pl/ . Wykonana na wymiar, wraz z kabiną, generatorem pary i piecem tworzą idealną kompozycje, dzięki której jestem w stanie w zupełności zrelaksować się po pracy!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto zostawić ten temat specjalistom? Wydaje mi się, że to może być najlepsze możliwe rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2018, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna w domu? Chyba wolę jednak na basenie...

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna to świetne rozwiązanie do domu, w które warto zainwestować. Sam zakupiłem saunę domową od AMS Sauna i jestem bardzo z niej zadowolony. Sauna ma bardzo pozytywny wpływ na mój organizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2019, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jeśli masz odpowiednie pomieszczenie to warto zainwestować w taką saunę. Ja osobiście bardzo lubię odpocząć po pracy w saunie fińskiej. Projektem oraz realizacją zajęła się firma www.asmar.info.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2019, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

tadalafil

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2019, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak, ja zainwestowałem, bo po prostu lubię chodzić do sauny, poprawia mi to kondycję skóry, no ogólnie same plusy. Mam właśnie saunę fińską, którą robiła mi firma All-SPA https://all-spa.pl/oferta/sauny. Sauna sprawdza się świetnie, działa bez zarzutu, firma poradziła sobie z zadaniem na 6+, jeśli w końcu zdecyduję się na basen (mam na to miejsce) to też pójdę prosto do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >