Schody z kamienia

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

17 marca 2017, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, tak jak w temacie, szukamy firmy, która fachowo wykonuje schody kamienne, Warszawa lub okolica. Będziemy bardzo wdzięczny za namiary, bo nie możemy znaleźć żadnej dobrej firmy. czy ktoś z was ma takie schody? jak się sprawdzają?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:45

Dużo dobrego słyszałem o tej firmie: http://www.pamir.com.pl/oferta/schody .
Ich doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat sprawia, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klienta, tworząc funkcjonalne, a zarazem kreatywne estetycznie schody, które dobrze wpisują się w indywidualny charakter wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2017, 14:47

Schody kamienne Warszawa mają dobre, mi zrobili bardzo ładne, takie jak chciałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 10:39

Jeżeli chodzi o schody wykonane z kamienia to jestem za, ale w szczególności pod kątem schodów zewnętrznych, w kwestii wewnętrznych polecam natomiast naturalne drewno które zapewni optymalna przytulność.

Nigra-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 16:48

Mnie się bardzo podobają kamienne płytki schody zewnętrzne. Super się prezentują, a z tego co wiem, to są równocześnie bardzo funkcjonalne. A to też ma dla mnie duże znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 12:37

Schody kamienne, granitowe czy marmurowe to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli mają to być schody zewnętrzne. Tak naprawdę takie schody są niezniszczalne. Dobre schody wykonywane na zamówienie oferuje firma https://www.e-stone.pl/schody-granitowe . Ja w przyszłym roku planuję wymienic zewnętrzną klatkę schodową i chyba wezmę takie schody z granitu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Remonty Warszawa, cennik Liczba postów: 2228 Grupa: Firmy budow... W Warszawie znalezienie firmy remontowej nie powinno być żadnym problemem. Jednak niejednokrotnie okazuje się, iż to nie lada wyzwanie, a rynek budowlany jest w...
  • Promocja firmy Liczba postów: 44 Grupa: Firmy budow... A ja bym zapytał, gdzie szukacie opinii o firmach budowlanych. Do mnie klienci trafiają głównie z polecenia, więc wiem że te opinie są jednak bardzo ważne. Prow...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 38 Grupa: Firmy budow... Niezmiennie polecam social media, głównie Facebooka. Sam się ostatnio przekonuję do prowadzenia tam video transmisji. Ku mojemu zaskoczeniu ludzie chętnie ogląd...
  • poszukuję firmy wykonującej i montującej konstrukc... Liczba postów: 33 Grupa: Firmy budow... Pracowałem z firmą JamStal z Rudy Śląskiej. Warto sprawdzić terminy, jakimi dysponują. Jeśli dla Was akceptowalne, to sprawdźcie całą ofertę. Ze swojej strony p...
  • Budowa hali jakie koszty? Liczba postów: 372 Grupa: Firmy budow... Jest także kilka bardzo istotnych elementów podczas budowy stalowej hali, akurat stemple budowlane, głowice stropowe itd, a wszystko to znajdziecie na www.Kams...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17572 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >