Sprzęt AGD - czy warto kupować ze sklepów internetowych?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 października 2011, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

I jeszcze jak sie daje rekalmy na forach ;P :P

co do wyboru przez neta jest wiekszy tak ale tez ja osobiscie wole zob. towar zanim go kupie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2011, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie bo już tacy jesteśmy że nie za bardzo ufamy nie widząc na żywo towaru, z jednej strony nie ma co się dziwić bo dużo ludzi zostało oszukanych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2011, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli chodzi do elektroniki to w sumie znajac parametry i bawiąc sie nim gdzies w sklepie to kupuje ale reszte nie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2011, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Post do tych osób, które się nie mogą zdecydować, który model odkurzacz kupić: Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam odkurzacz bezworkowy, tylko taki z już bardziej zaawansowanym systemem opróżniania – np. jednoprzyciskowym, bo te pierwsze modele to troszeczkę niewygodne były do opróżniania właśnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2011, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Krysyla, to chyba nie ten wątek ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od lat kupuje w sklepach internetowych i ich największą zaleta jest, że jest tam po prostu taniej, wystarczą dwa kliknięcia i juz kupione, nie trzeba spędzać całych dni w tych wielkich sklepach , poza tym sprzęt przychodzi do domu, co tez jest bardzo wygodne, ja uważam, że bardzo tanim sklepem ze sprzętem agd jest sklep magicznaplaneta.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2012, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli cena za przesyłkę równoważy cenę nie ma sensu kupowania przez internet

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2012, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wydaje mi się żeby ceny wysyłki były aż tak wygórowane, no ale mogę się mylić wiem że dwa lata temu kupując lodówkę za dostawę płaciłem 40 zł

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, nie sa takie wysokie, zresztą zawsze przy zakupie masz podaną kwotę dostawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2012, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, poza tym wiele sklepów umożliwia odbiór osobisty... Nie zawsze jest bezpłatny, ale wychodzi taniej niż normalna przesyłka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >