Sztukateria - najlepsza ozdoba scian i sufitów

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

7 lutego 2010, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2015, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

http://styroplast.pl - Ok to jest jak dla mnie naprawdę dobra sztukateria. Zresztą wystarczy spojrzeć. Styropianowa a świetnie się prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2015, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

http://styroplast.pl - Ok to jest jak dla mnie naprawdę dobra sztukateria. Zresztą wystarczy spojrzeć. Styropianowa a świetnie się prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2015, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Sztukateria powraca do trendów dekoracji zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Można również połączyć style - oczywiście wszystko z umiarem. :)
Wiele osób kojarzy elementy sztukaterii ze stylem pałacowym , dworkowym, jednak istnieje wiele przykładów zastosowania jej w różnych stylach, od klasycznego po nowoczesne, a nawet industrialne.
Różnorodność elementów pozwoli na wpisanie się w każde pomieszczenie, można ją malować dzięki czemu dopasowanie do kolorystyki nie będzie problemem :)



Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem osoba, ktora ceni lad i piekno. Mam swoj styl - dosc oryginalny. W normalnych sklepach z dodatkami mieszkaniowymi ciezko mi cos znalezc, ale odkad odkrylem www.impresje24.pl - juz nie mam z tym problemow.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2015, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne te prezentacje na zdjęciach, podoba mi się to;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi także bardzo przypadło do gustu takie wykonanie,aranżacja pokoju w niebieskim odcieniu,tylko do tego koniecznie warto pomyśleć o białym suficie,tak aby pokój nie był zbyt ciemny,mroczny.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2015, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczęście taką sztukaterię można malować :) więc zmiana kolorystyki i jej doboru nie będzie problemem :) a na prawdę da pomieszczeniu indywidualnego wyglądu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2017, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie sztukaterie są naprawdę świetnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli ktoś szuka delikatnego i ładnego sposobu na ożywienie ścian. Ja jestem zwolennikiem jasnych kolorów, ściany najlepiej białe, więc idealnie pasuje mi taka dekoracja.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze to wygląda ;) tworzy niesamowity efekt na ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >