TYNK :)

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

18 marca 2007, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, ostatnio myslalem sobie jakby wygladał pokuj ze scianami na którym położny byłby tynk szlachetny "Baranek" spotkał sie ktoś z takim czymś? jak to sie prezentowało? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2007, 00:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie powiedziałabym aby "baranek" był tynkiem szlachetnym. Zapraszam na stronkę gdzie można znaleźć przykłady ciekawych tynków strukturalnych w ciekawych aranżacjach: www.powloki_dekoracyjne.republika.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2009, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

"mija" swietna stronka, prawdziwa sztuka na tych fotkach. tynki dekoracyjne dobrze wykonane robią wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2009, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
No właśnie: "tynki dobrze wykonane robią wrażenie". Ale żeby były dobrze wykonane to potrzebna jest odpowiednia brygada fachowców. Ja całkiem niezłych tynkarzy, którzy zrobili mi cały tynk na domu znalazłem na stronie fachowaekipa.pl
Zatem polecam
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2009, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywą może być pomalowanie ścian farbą z domieszką piasku kwarcowego, koszt niższy a efekt podobny. Wychodzi baranek albo kornik, w zależności od grubości zastosowanego piasku oraz sposobu malowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi dlaczego tak dużo osób traktuje baranka jako kicz i dno dna? Nie rozumiem tego? Czy już się wszystkim w głowach poprzewracało od tych nowych designów i aranżacji? Przecież nie każdego jest stać na najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie może dlatego, że wygląda to dość średnio na tle dzisiejszych nowinek. No ale coś trzeba mieć

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Godnym polecenia pomysłem a przede wszystkim łatwym w wykonaniu mogą być systemy dekoracji ścian np. FOX. Nietrudne do wykonania dekoracje, można zrobić za pomocą reliefu, papieru dekoracyjnego, farby ZEN itp. Wygląda to mniej więcej tak:



Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No ładnie , ale preferuje gładkie ściany :) prostota jest w cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19185 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >