Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja

« Powrót do artykułu: Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 września 2014, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ubezpieczenia domu czy mieszkania są bardzo istotne i pewnie coraz więcej osób będzie się decydować na ubezpieczenie swojego miejsca zamieszkania ... tu pojawia się dobra opcja dla deweloperów, którzy mogliby w ramach umowy z jednym z ubezpieczycieli zaoferować korzystniejsze warunki jako pakiet z mieszkaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2014, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba lepiej nie. Takie pakiety to kiepskie rozwiązanie, tym bardziej, że uczciwość dzisiejszych deweloperów pozstawia wiele do życzenia. Ja wolę sobie sam znaleźć dobre ubezpieczenie, zerknę sobie do takiego porównania finmarket.pl/ubezpieczenia/mieszkanie-i-dom i zawsze znajdę jakąś dobrą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2015, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak już wspominałem w innym temacie ubezpieczeniowym,jak się porównuje oferty można sporo zaoszczędzić.Ja do tego wykorzystuję kalkulator cuk.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz ubezpieczeń. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi
-ubezpieczenia komunikacyjne (wypadki drogowe,
ubezp. samochodów OC, AC itp.),
- życiowe,
-rolne,
-majatkowe
- firmowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
www.indekaubezpieczenia.pl
pl. targowy 7 Pszczyna
tel. 32 448 85 14

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Rdee napisał: Tak jak już wspominałem w innym temacie
ubezpieczeniowym,jak się porównuje oferty można sporo
zaoszczędzić.Ja do tego wykorzystuję kalkulator cuk.


Mi w Cuk sprawnie podliczyli ile będę płaciła, a do polisy dostałam pakiet porad prawnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2015, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ubezpieczenia turystyczne czy nnw można sobie wykupić samemu bez pomocy doradcy. Jeśli natomiast chodzi o ubezpieczenie mieszkania proponowałbym skontaktować się z kimś niezależny kto będzie obeznany w temacie i dobierze dla Was odpowiednią ofertę.OBecnie praktycznie każde szanujące się towarzystwo ubezpieczeń posiada ubezpieczenie mieszkania w ofercie. Ubezpieczenie takie to nie tylko cena ale zakres tego co obejmuje i na to trzeba po prostu zwrócić uwagę.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenie-domu -mieszkania/

Na stronie jest cały duży poradnik na co zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie domu oraz mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Rdee napisał: Tak jak już wspominałem w innym temacie
ubezpieczeniowym,jak się porównuje oferty można sporo
zaoszczędzić.Ja do tego wykorzystuję kalkulator cuk.

Też się do tej porównywarki przekonałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja znów testowałem kilka porównywarek od kiedy mam prawko (nie mam czasu latać po multiagencjach). Rankomat spoko, ale CUK to w sumie nie porównywarka, bo zakup i tak trzeba zrobić w agencji także dla mnie bez sensu. W tym roku brałem dodatkowo jeszcze AC i chciałem konkretnie porównać oferty, z tego co poczytałem na innych forach i sam sprawdzałem to ostatecznie sprawdziłem dodatkowo składki mfind.pl. I ich z czystym sercem zareklamuję, bo mnie uświadomili jako jedyni jak trzeba kupić dobre AC żeby coś mi pomogło, a nie tylko zapłacić składkę, a w razie szkody płakać. Także w tym roku dałem im zarobić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W CUK możesz zamówić polisę przez net - ja tak mieszkanie ubezpieczałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2015, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

I do polisy dają w Cuk pakiet porad prawnych,bardzo przydatna rzecz bo to porady z różnych dziedzin prawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >