Wybór samochodu

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lutego 2018, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba w życiu każdego z nas jest czasem taka chwila w ktorej zastanawiamy sie nad samochodem ktory wkoncu spelni nasze oczekiwania(choc pulap cenowy jest rozny :D ) . Mysle z te oczekiwania zmieniaja sie z wiekiem no i ja doszedlem do takiego pulapu, w ktorym potrzebuje auta wygodnego, znacznie wiekszego - po prostu męskiego i niezawodnego. Zastanawiam sie aktualnie nad SUVem peugeota, może ktoś ma doświadczenia z ta marką lub modelami tego typu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2018, 23:38

Zgadzam sie: good 0 bad

to śmiało idź do salonu peugeot i umów się na jazdę suvem 2008. Oni teraz mają fajne upusty cenowe, także spokojnie zaoszczędzisz sporo kaski. U mnie nikt nie jeździ francuzami, ale słyszałam same pozytywy o nich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba szukać po prostu okazji i miec szczęście.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja marzyłam zawsze o Fordzie Kuga, chociaż teraz zastanawiam się nad nowym Fordem Focusem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2019, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ople lubię , teraz też mamy nowego Opla ale Insignię. W Dobrej cenie udało nam się nabyć we Wrocławskim MM Car. Spoko salon z miłą, fachową obsługą

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba Opel Astra, ale ten mały. Planuję sobie taki kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2020, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy myśleliście kiedykolwiek o przyciemnieniu szyb w swoim aucie? Mi bardzo spodobała się ta opcja, widziałam na wielu zdjęciach na stronie https://dm-auto.pl/. Sama rozważam poważnie, chciałabym coś nowego zrobić przy moim aucie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2020, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Stay at home and earn from 35% of the money invested now. We will do everything for you!
http://marketbotworld.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2020, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Hi Everybody
Thanks for checking out my writing website . My name is Angelina Mays.
I have worked since high school in this niche. My aptitude for writing started at a young age. I wrote journaled as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into reporting eventually led me to academic writing. There is plenty of work for qualified writers. I specialize in essays, but have the skills to do all types of academic writing.
Reach out for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Angelina Mays – My Dissertation Team Team

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 49 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >