Wykończenie dachu w nowoczesnym budynku

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

25 lutego 2018, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może warto pomyśleć nad dachówką płaską w nowoczesnym kolorze: czarny, szary bądź antracytowy? Na przykład model: Turmalin, Teviva Cisar bądź Smaragd Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2018, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim do prac na dachu będzie Ci potrzebny odpowiedni sprzęt. Proponuję zaopatrzyć się we wciągarkę linową np taką z firmy Geda https://www.geda24.pl/elektryczne-wciagarki-l inowe . Dzięki temu prostemu urzadzeniu bez problemu wciągniesz cięzkie materiały na dach. To znacznie skraca czas pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2018, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele modeli w nowoczesnym stylu i kolorach znajdziesz w ofercie producenta Braas. Tym bardziej, że dbają o najwyższą jakość wykonania, zabezpieczeń przed porastaniem oraz o długich gwarancjach (czyli 30 lat zarówno na wersje betonowe jak i ceramiczne)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2020, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o dachach szklanych?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2020, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dachów szklanych - może nie tyle cały dach szklany mi się podoba, co bardziej świetliki dachowe. Mam na myśli coś takiego: https://www.lumiterm.pl/produkty/swietliki-ko pulkowe/ - dzięki temu w naszym pomieszczeniu będzie dużo światła dziennego. Dla mnie wygląda to naprawdę super!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku poszukiwań lekkich propozycji pokryć dachowych to na pewno warto sprawdzić takie rozwiązania, jak blachodachówki panelowej, a producent Braas również wprowadził do swojej oferty tego typu pokrycie dachowe w dwóch wersjach - Decra oraz Quadro, ale nie będę zdradzał dokładnych informacji, bo to już jest na ich stronie internetowej. Jedynie mogę powiedzieć, że dostępne są oczywiście w najmodniejszych wersjach kolorystycznych, ewentualnie dachówki ceramiczne, betonowe i skuteczne systemy izolacyjne i hydroizolacyjne stworzone z Icopal.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2021, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jednocześnie pamiętać o skutecznej hydroizolacji również w zakresie dachów, dlatego też jak macie trochę wolnego czasu to warto zajrzeć do oferty producenta Icopal u którego będziecie mogli znaleźć szereg propozycji i skutecznych rozwiązań, jak system Papy w Technologii Szybki Profil® SBS to następca zwykłych pap płaskich. Dzięki opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej (nad i pod osnową) są specjalistycznie dedykowane dla dachów i dla fundamentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2021, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej warto będzie zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, jeżeli chodzi o ciekawe propozycje w zakresie dachówek ceramicznych, ale dobrą opcją jest również wersja cementowa. Do tego można znaleźć u nich szeroki wybór koloru oraz dobrych warunkach gwarancyjnych na poziomie 30 lat. Do tego w ofercie mają również wydajne i skuteczne systemy izolacyjne i hydroizolacji. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja musze rozejrzeć się za jakimś świetlikiem dachowym. Taki świetlik widziałem u znajomego i powiem wam, że to jest bardzo fajne rozwiązanie. Już zrobiłem rozeznanie i taki świetlik zamówię w tej firmie http://wirmet.eu/swietliki-dachowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2022, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka lat temu robiłem remont dachu i postawiłem na nowoczesne rozwiązanie w postaci blachy na rąbek, czyli paneli dachowych (z Regametu). Jestem pozytywnie zaskoczony, bo okazało się, że spotkałem się z profesjonalizmem ze strony sprzedawcy. Pracownik podszedł do tematu indywidualnie i również w taki sposób doradził w sprawie wyboru materiału. Nie będę się zbędnie rozpisywał, bo każdy z nas ma swoje własne zdanie na temat pokryć dachowych. Niemniej, jestem usatysfakcjonowany z jakości tego materiału. Wbrew opinii, że dachówka jest lepszej jakości, mogę powiedzieć, że niekoniecznie jest to prawda! Wszystko zależy tak naprawdę od producenta, który dostarcza materiał. Gdy trafisz na dobrą firmę, to blacha może się okazać nawet lepszym, przystępniejszym cenowo rozwiązaniem ;) Ja polecam panele dachowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >