Wymiana walut online?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 lipca 2018, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wymiana walut online, to tylko w Cinkciarzu. Nie tylko ze względu na atrakcyjne kursy walut, ale również na bezpieczeństwo. W końcu to firma, która działa na rynku od wielu lat i nigdy nie słyszałem, by miała jakieś problemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2018, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kantory internetowe są zdecydowanie lepsze od tych stacjonarnych. Ważne jest jednak, by korzystać z zaufanych stron. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ Z nimi możesz być pewny o swoje pieniądze, bo to znana marka, istniejąca od kilku lat na rynku. Ze względu na to, że mają atrakcyjne kursy, zyskasz nawet do 10%. Ich pracownicy są dostępni dla klienta przez całą dobę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2019, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sporo oszczędzam odkąd korzystam z serwisu Gieldawalut, będącego połączeniem kantoru i platformy społecznościowej, co oznacza, że mogę walutę wymienić w dwóch wariantach. Nawet w tym kantorowym-natychmiastowa wymiana- bardzo się opłaca, kursy zbliżone do rynkowych tak mocno, że na pierwszy rzut oka nie widać różnicy, a koszt nigdy nie przekracza 0,2%.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2019, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz racje walutomat jest dobrą opcją dla osób mieszkających w Polsce ale jest wielu Polaków w UK, którzy potrzebują przelać gotówkę do kraju. Kantor odpada bo musieliby wziąć pieniądze i wymienić w kantorze w PL. Banki mają wysoki prowizje, dlatego najlepiej skorzystać z firm, które zajmują się przelewami Z UK do Polski jak https://klik-24.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2020, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Kurs walut lepszy o kantorów stacjonarnych o 5-10 groszy. Dodatkowo dużo wygodniejsze rozwiązanie ponieważ przelew można zlecić z domu a pieniądze trafią na dowolny rachunek bankowy w Polsce lub UK.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2020, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie kantory internetowe też są lepszą opcją, niż kantory stacjonarne. Przede wszystkim to ogromna wygoda, a do tego można zaoszczędzić - nie tylko czas, ale i pieniądze. Ze swojej strony mogę polecić kantor.pl - platforma jest bardzo łatwa w obsłudze, gwarantuje bezpieczeństwo i szybki czas przelewu. Warto sprawdzić

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2020, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś w takich sprawach, wolę iść osobiście do stacjonarnego kantoru.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2020, 01:23

Zgadzam sie: good 0 bad

po co osobiście jak możesz prosto z domu?? ja tak wysyłam pieniądze z UK do PL przez Transfer24 są one od razu przewalutowane na walutę polski złoty, w sumie zajmuje to tylko kilka minut

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się na tym nie znam i osobiście wolę iść do kantoru stacjonarnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wymianę walut, to ja najczęściej wykorzystuję do tego celu kantor online Cinkciarz. Za jego pośrednictwem mogę w bezpieczny oraz szybki sposób przeprowadzać transakcje walutowe. Dużą zaletą tego kantoru jest też możliwość opłacania transakcji za pomocą wielu wygodnych metod płatności. Polecam wszystkim kantor Cinkciarz. Wymiana walut jest tutaj zawsze prosta i bezproblemowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1706 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >