Zakup kartonów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

24 września 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą kartonów to skontaktujcie się z www.crosspack.pl Sam kupuję od nich kartony oraz inne materiały opakowaniowe. Oferują solidne produkty w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2018, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem i sprzedawaniem kartonów jest http://ktpak.pl/ Ich zaletom jest to że zajmują się wykonywaniem kartonów na zamówienie. Wykonają dla was kartony o takich rozmiarach, jakie sobie zażyczycie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2018, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie zakup kartonów to musicie też zainwestować w taśmy klejące do nich. Ja różnego rodzaju taśmy klejące zamawiam od firmy www.totalmarket.pl, która jest ich producentem. Wam również polecam rozpocząć z nimi współpracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2019, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Również kupowałem kartony od wcześniej tutaj wspomnianej firmy http://ktpak.pl/ i mogę ich polecić również wam. Wykonują solidne kartony w całkiem niezłych cenach, więc warto nawiązać z nimi współpracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 18:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że przydadzą mi się te informacje. Dzięki wielkie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2019, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Koniecznie zakup kartonowe pudła z oferty www.interstylpak.pl Ich jakość zrobiła na mnie nie lada wrażenie, cena także zachęcała. Na terenie magazynu mamy ogromną liczbę tego typu pudełek, przydają się codziennie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2019, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo jest firm które oferują właśnie takie usługi, ale tam trzeba zrobić zazwyczaj kontrakt na sporą ilość kartonów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2019, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też zamówić kartony do przeprowadzek w tym https://przeprowadzkisklep.pl/ sklepie, tam nie mają takich wymagań a dostaniesz tam nie tylko kartony ale różne inne niezbędne opakowania

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz zamawiać dużych ilości pudełek kartonowych do przeprowadzki, zobacz na https://e-hurtownia-opakowan.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2019, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie prościej pojechać do Ikei gdzie tych kartonów jest od groma?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 55 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >