Żyłkowy karnisz

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 kwietnia 2011, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry.

Chciałbym zapytać czy karnisze żyłkowe bo coś o takich słyszałem są praktyczne? Chcę odmienić wygląd mieszkania a wiem że wygląd okna dużo daje więc proszę pomóżcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2011, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj oj powiem Ci że okna wiele zmieniają w mieszkaniu. Szczerze to znam dużo osób które idą za designem we wnętrzu i posiadają takie karnisze, i nie słyszę żeby narzekali raczej są praktyczne i świetnie wyglądają:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2013, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam wole klasyczne metalowe, może z jakąś fikuśną końcówką np takie. http://megastore.pl/94129,Mardom-Karnisz-Stop cena-pojedynczy-16mm-Plomien-srebrny-mat-200.html

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

żyłkowy karnisz to nie jest to dobry pomysł. Przede wszystkim nie będzie trwały. Może zobaczysz karnisze okienne w sklepie Gardinia. Ja tam do swojego wnętrza znalazłam nowoczesne metalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby na karnisze nikt nie zwraca uwagi, ale jednak potrafią nieco "robić" wnętrze. Najlepiej się zastanowić jakie pasują do reszty wystroju i dobrać coś co wkomponuje się w styl mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2013, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem coś takiego w jednym ze sklepów, wygląda całkiem ciekawie. Ale wydaje mi się, że pasuje do tych bardziej nowoczesnych wnętrz, bo w klasycznym może głupio wyglądać. Co do użytkowania nie wypowiem się, ponieważ nie mam u siebie czegoś takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2013, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Karnisze żyłkowe to dobry pomysł, ładnie wyglądają i dodają lekkości - tylko oczywiście trzeba uważać na zasłony i firany, bo te wykonane z ciężkich tkanin nieco odkształcają żyłki i moim zdaniem nie pasują do takiego karnisza.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2013, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Karnisze żyłkowe wyglądają fajnie, ale tylko w nowoczesnych wnętrzach, takich o minimalistycznym charakterze. Jeśli lubisz dekoracyjne pomieszczenia to polecam eleganckie karnisze metalowe. Mi najbardziej do gustu przypadł7y mosiężne, z kryształkami Swarovskiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2014, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najbardziej praktyczne karnisze to te metalowe z żabkami. Grubość należy dobrać do ciężaru wieszanych dekoracji. Firanki i zasłony dostępne na stronie http://tendina.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2014, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź ofertę Impulso ;)


____
meble biurowe warszawa

Ten post był edytowany przez karol95 dnia: 9 września 2014, 16:04
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >