boksy garażowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 kwietnia 2013, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nad zwiększeniem bezpieczeństwa stworzone zostały boksy garażowe do podziemnych miejsc parkingowych. Czy ktoś może podzielić się opiniami na temat korzystania i funkcjonalności takiej przechowalni? . Ustawienie boksu w żaden sposób nie wpływa na sposób parkowania ani nie zabiera dodatkowego miejsca. To jest jeden z argumentów, który do mnie przemawia. Krakowski producent - SABAJ stworzył bezpieczne, solidnie wykonane boksy. Bardzo mi się podobają, tym bardziej, że mam wiele rzeczy, które po prostu powinny mieć swoje miejsce w garażu. Co myślicie o takim magazynie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2013, 07:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szlabany, bramy
http://parkingoweblokady.pl
http://szlabany.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2013, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tego typu boks garażowy jest solidnie wykonany i gwarantuje chociażby częściowe bezpieczeństwo,to czemu by nie. Rozwiązanie wydaje się ciekawe,a możesz napisać ile kosztuje?


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2013, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale do czego są te boksy? Chodzi o garaże w domkach jednorodzinnych? Ja będę miał garaż na trzy samochody, ale nie myślałem o tworzeniu jakichś boksów. Mógłbyś rozwinąć ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezupełnie,tutaj chodzi o podziemne miejsca parkingowe i takie boksy do nich,aby samochód nie stał na zupełnie otwartej przestrzeni. To w jakiś sposób gwarantuje poprawę bezpieczeństwa.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2013, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak wygląda taki boks garażowy?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie. Pokażcie jakieś konkrety to łatwiej będzie się wypowiedzieć. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba wiem, co to jest. Wygląda jak blaszak, tyle, że posadzony w podziemnym garażu. Dosyć funkcjonalny, zabezpiecza twoje miejsce na podziemnym parkingu. Znajoma ma coś takiego, bo jaj Mazda wiecznie była otłuczona i wreszcie postawiła coś takiego na swoim miejscu i Mazda ma teraz towarzystwo mnóstwa innych rzeczy, które koleżanka gromadzi :)
__________________________
Oznakowanie drogowe Drogmal

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2015, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli mowa o czymś takim, co widać na zdjęciu, zgadza się?
Ale co to na dobrą sprawę daje i gdzie ma zastosowanie? Bo zdjęciem znalazłem, ale nie widzę informacji jaki jest tego cel ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2016, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Box garażowy to coś na zasadzie takiego osobistego magazunu, który możesz sobie umieścić przy swoim miejscu parkingowym. Czy w sensie stawiasz to w miejscu, które jest zaklepane dla Ciebie - na krytym parkingu. I tam możesz trzymać choćby narzędzia czy opony. Bardzo przydatne rozwiązanie - o ile tylko właściciel parkingu na nie pozwoli. Skąd masz to zdjęcie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >