czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

29 października 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru klimatyzacji, to polecam:
http://klima-sklep.pl/84-klimatyzatory-przenosne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2013, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o klimatyzacje to zgadzam się z Aredem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2013, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik justyna85 napisał: Nie oczyszczana klimatyzacja jest bardzo szkodliwa dla
zdrowia, powstają w niej wtedy różnego rodzaju grzyby i
inne zanieczyszczenia.

Zgadzam się w stu procentach. My zdecydowaliśmy się na klimatyzatory do domu już kilka lat temu, wtedy nie zastanawialiśmy się nad szkodliwością, ale po upływie tych lat mogę stwierdzić, że klimatyzacja może trochę popsuć zdrowie. Raz, gdy ustawiłam zbyt niską temperaturę to się przeziębiłam i bolała mnie głowa. Mąż od klimatyzacji ciągle ma zapalenie zatok.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2014, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam klimę i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Być może dlatego, że założyli mi ją fachowcy, a nie ktoś z ulicy. Firma http://www.apeco.pl/ wywiązała sie z zadania na szóstkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2014, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez wątpienia klimatyzacja zmienia powietrze i są osoby, które lepiej to tolerują. Skutkami, które szybko można odczuć po przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu to wysychanie gałek ocznych i błon śluzowych, a co za tym idzie pieczenie oczu, przewlekły katar, drapanie w gardle itp. Ja należę do osób które zdecydowanie źle to znoszą więc w biurze bym nie zamontował klimatyzatora.

____________
Normy DIN - przestrzegam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2014, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie klimatyzacja ma swoje plusy jak i minusy. Jednak ja się skusiłem i jestem zadowolony. Firma Apeco mi ją montowała jak i ona teraz mi ją serwisuje. Jestem zadowolony i najlepiej się z nimi skontaktować w razie wątpliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś niewłaściwie stosuje klimatyzacje to fakt są później kłopoty ze zdrowiem. Sam miałem takie problemy ale skontaktowałem się z firmą apeco i wytłumaczyli mi co źle robiłem. Nastawiałem ją na zbyt niskich temperaturach i to było powodem tego.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2014, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo dobrze Ci doradzili. Też swój klimatyzator kupowałem w apeco. Teraz będę kupował dla swojej córki. Będzie w ostatnich miesiącach ciąży na wakacje więc niech sie bidulka nie męczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2014, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś poszukuje na lato klimatyzacji to polecam firmę z Wrocławia www.apeco.pl
Godni zaufania i mają naprawdę dobrej klasy ofertę cenową jak i jakościową produktów. Przetestowani wiele razy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2014, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście że tak, a jesli ktos jest jeszcze astmatykiem to strasznie.

Wady klimatyzacji

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >