czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 marca 2014, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, że jakiekolwiek problemy z klimatyzacją wynikają z faktu, że użytkownik w niewłaściwy sposób jej używa. Albo po prostu o nią nie dba - nie czyści itp. O wszystko trzeba dbać, jeśli chcemy, aby jak najdłużej sprawdzało się w swojej roli - i ta zasada dotyczy także klimatyzacji;)

__________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Nie wszyscy wiedzą jak dobrze się obsługiwać klimatyzacją. Przeważnie ustawiają za niskie temperatury a później się dziwią że są przeziębieni. Przecież to na zdrowy rozsądek wiadomo. Serwisowanie też jest ważne. Ja zlecam przeważnie firmie apeco. Mają niskie ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Serwis to podstawa. Nawet zwykły łańcuch rowerowy wymaga smarowania to co dopiero klimatyzacja. Co prawda chodzi tu o innego typu serwis ale jest to konieczne. Najlepiej robić to regularnie. Ja swoją klimatyzacje w firmie serwisuje w apeco. Nie muszę pamiętać o terminie przeglądów bo oni o to dbają.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba po prostu stosowac filtry. Mozesz tez porozmawiac z fachowcami jak dbac o klimatyzacje zeby wlasnie nie 'pompowala' tych wszystkich zarazkow. W Centrowencie http://www.centrowent.pl/ masz caly wybor roznych akcesoriow do klimy, no i przy okazji mozesz pogadac z pracownikami

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej, jeśli firma montująca zapewnia serwis. Szkoda tracić czas i potem pieniądze na kombinowanie. Ja polecam Climasky, bardzo rzetelna ekipa, wszystko mi zrobili od projektu aż po montaż i nic mi jakoś nie szkodzi, bo klima jest prawidłowo zainstalowana i serwisowana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2014, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jest szkodliwa i śmiało możesz zakładać. Nie zwlekaj bo to są naprawdę dobrze wydane pieniądze. Sam mam klime z Klimatu http://klimat.gda.pl/www/ i ceny mają ok a do tego przyjadą i jeszcze zamontują. W lato jest niezbędna

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko prawda, nie jest szkodliwa o ile się o nią dobrze dba. Ja korzystam z serwisu http://www.puchlodz.pl i muszę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń co do działania urządzenia, od kiedy się na nich przerzuciłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli sie uzywa jej z glowa i odpowiednia sie dba o sprzet to jest zdrowa. Sam mam klimatyzator z ampar klimy http://www.amparklima.pl/index.php/sklep/klim atyzatory i jestem zadowolony. Mamy dokupione specjalne filtry, robie przeglady, czyszcze i dzieki temu klimatyzacja jest zdrowa

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2014, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klimatyzację w swoim sklepie z tej firmy z kolei; http://www.izoserwis.net/pl/oferta zakładaną i dziwią mnie posty o szkodliwości. To tak, jakbyście napisali, że wentylacja jest szkodliwa. Owszem - jest - jeśli nie zbieracie z niej zalegającego kurzu, nic nie daje i wszystko zostaje w mieszkaniu. jak powiesicie sobie klimę i nie czyścicie jej, to sorry, będzie szkodliwa, bo grzyb się zalęgnie. Jak poprzednicy mówili - dbanie ma znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wladek10 napisał: Też mi się wydaje, że jakiekolwiek problemy z
klimatyzacją wynikają z faktu, że użytkownik w
niewłaściwy sposób jej używa. Albo po prostu o nią nie
dba - nie czyści itp. O wszystko trzeba dbać, jeśli
chcemy, aby jak najdłużej sprawdzało się w swojej roli -
i ta zasada dotyczy także klimatyzacji;)

Mi się nawet nie wydaje, ja to wiem. Od pięciu lat robię w firmie, która montuje klimę i zazwyczaj jeśli skończy się gwarancja, to serwis jest wzywany nie na przegląd, tylko dopiero wtedy, kiedy "coś tu panie cieknie". i jeszcze przynajmniej połowa chce mieć to zrobione po kosztach, najlepiej tańszymi częściami niż od producenta. doszło do tego, że np. uszczelki do droższych modeli zamawiamy w większej ilości w www.larkis.pl specjalnie profilowane jak oryginalne. i zawsze schodzą. w końcu klyjent nasz pan ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >