działka koło lasu kupić czy nie?

« Powrót do grupy: Zanim będziesz mieć własną działkę

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

2 lutego 2016, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom pod lasem i w spokojnej okolicy, bez sąsiada bezpośrednio za płotem to marzenie :) Tylko koszty podłączenia mediów mogą być wysokie lub w ogóle może to być niemożliwe (np. podłączenie wodociągów czy kanalizacji). Warto się wtedy tez upewnić czy da się tam wykopać studnię :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2016, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Kupiłem działkę 200 m2, chcę wybudować mały dom na bazie tego projektu http://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-endo-di99/ . Starczy mi taka mała działka ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2016, 07:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj ja nie wiem, może starczyć, ale ważne, zeby na wszystko się znalazło miejsce, na przykład na studnię głębinową, bo domyślam się, ze raczej nie macie tam dostępu do miejskich wodociagów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm… to zależy. A sąsiadów macie? Moi rodzice mieszkają przy lesie i u nich nie jest to żadne zagrożenie, ale z każdej strony są otoczeni sąsiadami. Ogólnie akurat ta kwestia jest najmniej istotna, polecam zwrócenie uwagi na inne. Jeśli bierzesz na poważnie pod uwagę konkretną działkę, to koniecznie zamów sobie dla niej w sieci raport OnGeo. Pobierzesz i dowiesz się wielu ciekawostek. Mam na myśli przede wszystkim możliwe zagrożenia, plusy i minusy. Opiszą ci położenie, osuwiska, narażenie na powodzie, wskażą poziom zanieczyszczenia powietrza – ogólnie wiele tematów na które normalnie się nie zwraca uwagi, a to przecież istotne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z działkami koło lasu trzeba uważać i koniecznie wynająć na własną rękę geologa który dokładnie sprawdzi teren. Mój znajomy kupił na podmokłym i potem miał niezłe przeboje. Ja jak budowałem dom to korzystałem z Geoxx także jak ktoś jest z Olsztyna to warto ich wynająć. Ogólnie to nie wiem czy mieszkanie koło lasu jest takie przyjemne. Może być wilgoć czy jakieś chmary owadów. Chyba bym nie chciał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2017, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

wh0cd2958632 prednisone elavil 25 mg Buy Lasix Online

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Super miejsce, choc znają moja strachliwość to czasem bym się bała pod lasem z dala od ludzi

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak piszą tutaj poprzednicy, sprawdź sobie teren, czy nie będzie uciążliwy dla budowy domu jak i to, czy w przyszłości nie miałby on być zagospodarowany przez gminę, czy powiat. Warto to sprawdzić. Ja od siebie mogę Ci jeszcze polecić stronę. Sprawdź sobie kilka najważniejszych kwestii i przemyśl zakup :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w sumie kupiłem działkę, która znajduje się niedaleko lasu. Kupił iłem działkę gotową do zabudowy na www.dzialki-szczecin.com i jestem zadowolony ze swojego wyboru. Jest to naprawdę piękna okolica, blisko lasu i wody i polecam wam to miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2018, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy, która zajmie się projektowaniem linii energetycznych to ja mogę polecić firmę prolen.pl. Firma działa na rynku już bardzo długo i mogą pochwalić się dobrą rekomendacją.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >