elektronarzędzia profesjonalne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 marca 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

możecie polecić jakieś solidne profesjonalne elektronarzędzia? Co myślicie o AEG i ich serii 18v? Podobno dobrze radza sobie też przy ujemnych temperaturach, a tej zimy miałem sporo prac na zewnątrz i sprzet którego teraz używam nie dawał rady

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne elektronarzędzia zakupiłem w sklepie www.wojtex-serwis.pl Oferują sprzęt od uznanych producentów. Ich siedziba znajduje się w Legionowie pod Warszawą, więc jeżeli mieszkasz w tych okolicach to polecam ci się do nich udać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach to polecam wam przyjrzeć się ofercie sklepu www.topnar.pl Sklep ten oferuje narzędzia, elektronarzędzia i narzędzia pomiarowe w dobrych cenach. Ich produkty pochodzą od sprawdzonych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne elektronarzędzia z wyższej półki oraz w atrakcyjnej cenie znajdziecie również na www.Domitech.pl zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2018, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Elektronarzędzia zamawiałem w firmie www.alfasj.pl która terminowo dostarczyła sprzęt i wszystko jest jak trzeba. Solidnie i jakościowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2018, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne, ręcznę narzędzia elektroniczne zakupiłem od http://www.adler-narzedzia.pl/ Nie ma co ukrywać, bez ich wsparcia z pewnością nie udałoby nam się przeprowadzić tak solidnego i porządnego remontu. Warto również zaznaczyć, iż nie kosztowały nas one majątku a okazały się niezmiernie przydatne i funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2018, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie narzędzia, w które jestem zaopatrzony pochodzą ze wspanialej oferty Beta http://ebeta.com.pl/ Jakość i super cena bardzo dają tutaj radę! Ostatnio ogromne wrażenie zrobiły na mnie narzędzia warsztatowe, które zakupiłem właśnie od nich. Zdecydowanie było warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem niezmiernie zadowolony z elektronarzędzi, które bezpośrednio zakupiłem od Adler http://www.adler-narzedzia.pl/ . Wraz z akcesoriami i osprzętem, pochodzącym z ich oferty zrobiły na mnie ogromne wrażenie. No i najważniejsze - świetnie się spisują przy pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2018, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to szeroki wybór materiałów metalowych i tez elektronarzędzie można kupić w hurtowni http://firmametalex.pl/. Ja się u nich zaopatruję regularnie i jestem zadowolony z cen i jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto poszperać w Sieci w tym temacie. Sądzę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • hala piłkarska Liczba postów: 3 Grupa: Ciekawe pom... Nie tylko piłkarze noszą z dumą Koszulka Barcelony. Fani na całym świecie, zarówno ci najmłodsi, jak i ci, którzy wspierają klub od lat, chętnie prezentują swój...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 75 Grupa: Ciekawe pom... I jak idą poszukiwania odpowiedniego lustra? Jeśli na przykład bierzecie również pod uwagę lustra stojące w różnych stylach oraz rozmiarach to jak najbardziej w...
  • Brzydki zapach w łazience. Liczba postów: 93 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli macie problem z Waszą instalacją sanitarną, to osobiście mogę Wam polecić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w Usługi montażu pa...
  • jaką wannę wybrać? Liczba postów: 60 Grupa: Ciekawe pom... Nie wolisz przysznica? Ja mam zamontowany obok telewizor i mogę sobie oglądać dowoli a gdyby xD wiem jak to brzmi
  • Mech na ścianie? Liczba postów: 16 Grupa: Ciekawe pom... Chrobotek reniferowy to nie mech a porost (grzyb w symbiozie z glonami). Jego kolor nie jest naturalny a uzyskany za pomocą farby i przeważnie konserwowany gli...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >