izolacja natryskowa

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

7 lipca 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i taka izolacja jest dobra, ale bardzo trudno jest znaleźć firmę, która rzeczywiście bardzo dokładnie potrafi ja wykonać i przy tym nie oszukiwać na materiałach. A wykorzystując takie http://www.e-isover.pl/ produkty macie gwarancję, że wszystko będzie dobrze zaizolowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2016, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam tynk izolacyjny wykonywany od wewnątrz pomieszczenia. Według mnie idealne rozwiązania dla osób, które chcą zachować wygląd elewacji np. zabytkowej budowli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolowałem poddasze pianką PUR i super mi się ten system sprawdza, powietrze zimą zostaje w środku zamiast docieplać okolice :P Duża oszczędność, choć sam koszt pianki i montażu mały nie był. Wszystko załatwiałem przez firmę którą prowadzi serwis doskonalaizolacja.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o izolacjach natryskowych to polecam zerknąć także na www.Masterpur.pl gdzie pomożemy i doradzimy, właśnie to jest nasza specjalizacją

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2018, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór pianki jest kluczowy ale też sam instalator musi znać się na rzeczy bo piankę łatwo zepsuć, źle położyć, narobić rozszczelnień itp. Ja mam sprwadzoną firmę ze strony doskonalaizolacja.pl. Fachowo, rzetelnie, prace trwały dzień jeśli dobrze pamiętam to nawet niecały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2018, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Także wybrałem ten rodzaj izolacji i jestem bardzo zadowolony. Nie wymaga specjalnego mocowania oraz pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania budynku. Jeśli chodzi o firmę, wybrałem www.sin-pur.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Izolacja pianką natryskowa to bardzo dobre i skuteczne rozwiązanie jeżeli chodzi o ocieplenie naszego domu. Warto zerknąć na Ocieplenia-Ekodom, właśni etym zajmujemy się na co dzień.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2019, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Rodzaj ocieplenia najlepiej dobierać do zastosowania. Piany termoizolacyjne bardzo dobrze sprawdzają się przy ocieplaniu przestrzeni, do których trudno dotrzeć z tradycyjnymi płytami, np. poddaszy czy przestrzeni stropów wentylowanych. Jeśli natomiast chodzi o ocieplanie ścian, fundamentów czy podłóg, lepiej wybrać twardy i wytrzymały materiał w postaci styropianu EPS. Zwłaszcza, że jego grafitowe odmiany cechują się lepszymi właściwościami izolacyjnymi. Dostępne w ofercie Knauf Therm płyty z domieszką grafitu posiadają doskonały współczynnik przewodzenia ciepła 0,031 W/mK.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszelkiego rodzaju produkty izolacyjne zamawiam zawsze z Folimpexu, mają duży wybór w dobrych cenach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2020, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od jakiegoś czasu zamawiam materiały izolacyjne od firmy Folimpex i nie narzekam. Cenowo wychodzi naprawdę ok, asortyment mają duży, więc jak coś potrzeba to raczej mają w ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >