jaki piec

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 lutego 2007, 03:01

Zgadzam sie: good 0 bad

mam teraz robic w domu instalacje grzewcza i hydrauliczna i nie wiem za co sie zabrac kto mi doradzi jaki jest najlepszy piec gazowy jakie kaloryfery sa najlepsze i w jakim miejscu je montowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2007, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj, grzejniki o ile się da to pod oknami. Najlepiej grzejniki stalowe płytowe, tylko nie z marketu za połowę ceny co posiadają połowę blachy. Kup Kermi lub Purmo. Kocioł ..... no tak - to jakby spytać jakie auto jest najlepsze .. dla 10 osobowej rodziny najlepszy będzie bus, a dla łepka co lubi poszaleć to już nie bardzo. Więc nie da się na to pytanie odpowiedzieć. Kup kocioł znanej marki i taki który w Twoim mieście ma conajmniej 2 serwisantów.

-----------------------------------------------------
Sklep Prometeusz
Kotły i podgrzewacze Vaillant Junkers Beretta Termet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze prosperuje hurtownia Swatt jeśli chodzi o takie rozwiązania instalacyjne. Mam z nimi kontakt od zeszłego roku. Szybka dostawa, wysoka dostępność części i urządzeń, można kupić sam kocioł, czy kominek ale też elementy pod montaż. Odpowiada mi też ich program lojalnościowy, ma ręce i nogi, rzeczywiście można tutaj niewielkim wysiłkiem zyskać.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniego kotła do ogrzania domu nigdy nie jest prosty, tutaj warto podać kilka niezwykle istotnych szczegółów, jak chociażby całkowita powierzchnia grzewcza czy budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel. Zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc, zerknij na Tchsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2020, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecić piec na pellet, który sam posiadam. Zakupiłem go jakieś 4 lata temu od firmy http://ekogren.pl/ . Jeżeli chodzi o jakość wykonania to ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Wszystko jest bardzo dobrze wykonane, a sama obsługa banalnie prosta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2020, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na kocioł gazowy marki Beretta. Jest bardzo starannie wykonany, dzięki czemu gwarantuje efektywne i bezawaryjne działanie. Projektem oraz montażem instalacji zajęła się firma www.bv-serwis.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2020, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą pieców to polecam wam skontaktować się z www.tec.com.pl Sam od dawna korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 01:45

Zgadzam sie: good 0 bad

My przestawiliśmy się na pellet, bo jednak jest bardziej ekologiczny, zawsze to krok do przodu, i odpowiada nam to ogrzewanie pelletem. Wybrałem kocioł Forest Natura od http://budmetnocon.pl/ i to była dobra decyzja bo kocioł jest bardzo solidny, ma wysoką sprawność cieplną i nawet żona nie ma problemów w jego obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 04:01

Zgadzam sie: good 0 bad

suhagra 50 mg price albendazole tablets wellbutrin cost canada generic cost of zoloft 20mg cipralex antabuse medicine

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2020, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakup odpowiedniego kotła do domu jest ważny. Ja ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://piec.com.pl/ W ich ofercie znalazłem wiele uznanych firm produkujących kotły. Sam zdecydowałem się na kocioł marki Lazar, który wykorzystuje ekogroszek. Jest to dobre i niedrogie paliwo, które ma świetne właściwości grzewcze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >